Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika

PATYRĘ VERSLO PIRKIMO
IR PARDAVIMO KONSULTANTAI

Sėkmingai užbaigusi daugiau kaip 100 sandorių Baltijos šalyse, Capitalia sukaupė vertingą patirtį verslo pirkimo ir pardavimo projektuose.

ĮMONĖS PARDAVIMAS

Nuosavo verslo pardavimas ar kito verslo įsigijimas gali būti vienas didžiausių ir atsakingiausių sprendimų karjeroje. Capitalia gali pasiūlyti visapusišką verslo pardavimo proceso valdymą. Verslo pardavimo ciklas paprastai trunka nuo 6 iki 12 mėnesių. Capitalia dalyvavimas bendrovės pardavimo projekto valdyme leidžia įmonės vadovui toliau rūpintis svarbiais kasdienės veiklos klausimais, o taip pat ir pagreitinti sandorio procesą. Mūsų specialistų pagalba sparčiausias verslo pardavimo sandoris buvo sėkmingai užbaigtas per du mėnesius.

ĮMONĖS PARDAVIMO PROCESAS

PARUOŠIMAS

Pardavimo procesas paprastai prasideda įmonės vertinimu. Tai leidžia nustatyti tikėtiną verslo pardavimo kainą, kurios galima siekti. Norėdami rasti galimybių padidinti įmonės vertę, o taip pat ir nustatyti galimus rizikos veiksnius kurie gali trukdyti pardavimo sandorio užbaigimui, mes padedame bendrovei pasirengti verslo pardavimo procesui. Žinodami į kuriuos aspektus verslo pirkėjai atkreipia dėmesį, Capitalia ekspertai analizuoja verslą ir teikia rekomendacijas, kurios gali padėti gauti aukštesnę pardavimo kainą ir išvengti problemų derantis su investuotojais.

INVESTUOTOJŲ PAIEŠKA

Atlikus reikiamą pasiruošimą, Capitalia parengia pardavimo strategiją ir identifikuoją potencialių investuotojų sąrašą. Paprastai, potencialių klientų bazę sudaro strateginiai pirkėjai (tame pačiame sektoriuje veikiančios vietos ar užsienio įmonės), finansiniai investuotojai (pavyzdžiui, mezanino ir rizikos kapitalo fondai) ir privatūs investuotojai. Tuo pat metu mes paruošiame pristatymą apie įmonę, į kurį įeina veiklos aprašymas, finansinės prognozės, jų pagrindimas bei visa kita informacija, kuri investuotojui yra būtina priimant sprendimą dėl įmonės įsigijimo.

DERYBOS SU INVESTUOTOJAIS

Svarbu suprasti, kad potencialių pirkėjų suradimas yra tik vienas iš daugelio žingsnių verslo pardavimo procese. Capitalia padeda pardavėjui ne tik derybose su investuotojais, bet ir parengia išsamią informaciją apie įmonę, kuri bus nuodugniai studijuojama pirkėjo. Mes taip pat siūlome savo rekomendacijas sandorio struktūros pasirinkime, sudarant ketinimų protokolą bei rengiant pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas. Tai sandorio ir sutarties sąlygų derybų etapas, kuriame mūsų derybų patirtis gali suteikti klientui didžiausią naudą.

SANDORIO UŽBAIGIMAS

Sudarant sandorį su investuotoju pasirašoma akcijų pirkimo-pardavimo sutartis, o bendrovės vadovas apie tai ne vėliau kaip per 5 dienas turi pranešti Registrų centrui. Jei būtina, sandoris yra patvirtinamas Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos.

ĮMONĖS PIRKIMAS

Jei klientas nori pirkti verslą Baltijos šalyse, Capitalia gali surasti ir įvertinti įsigijimui potencialų verslą, o taip pat ir suteikti pilną verslo įsigijimo procesų valdymą. Investuotojo vardu mes susisiekiame su pasirinktomis įmonėmis, atliekame bendrovės vertinimą, paruošiame pirkimo pasiūlymą, koordinuojame deramą patikrinimą (due diligence), apskaitos duomenų, mokesčių ir teisinį auditą. Be to, mes esame pasiruošę klientui teikti patarimus derantis su pardavėju, atlikti sandorio struktūrizavimą, paruošti ketinimų protokolo laišką ir sandorio sutartį bei padėti kitais susijusiais klausimais. Esant poreikiui, Capitalia gali padėti pritraukti reikiamų investicijų.

PATIRTIS

Capitalia ir jos ekspertai sudarė daugiau kaip 100 bendrovių pardavimo, kapitalo pritraukimo ir finansinių konsultacijų sandorių Baltijos šalyse.

Kreiptis dėl paslaugos

Norint kreiptis dėl paslaugos, prašome užpildyti formą esančią žemiau arba susisiekti su mūsų specialistais:
Duomenų valdytojas:
Akcinė bendrovė Capitalia
Reg. Nr. 40003933213
Registracijos adresas: Brivibas iela 40-35, LV-1050, Ryga, Latvija

Kontaktai: +371 28800880 info@capitalia.lv
+370 6168 0880