MES NAUDOJAME SLAPUKUS​

FINANSAVIMO PRITRAUKIMO SPECIALISTAI VERSLO PLĖTRAI IR REFINANSAVIMUI

Sukaupusi patirtį suteikiant daugiau kaip 1000 verslo kreditų, rizikos kapitalo paskolų bei mezanino investicijų, Capitalia turi solidų pranašumą, siekiant padėti klientams pasirinkti tinkamiausią verslo finansavimo pritraukimo būdą.

FINANSAVIMO ŠALTINIAI

Jeigu įmonė nori gauti finansavimą projektui, kuris neatitinka mūsų pačių investicijų politikos dėl paskolos tikslo, dydžio ar kitų kriterijų, mes galime patarti dėl alternatyvių finansavimo šaltinių. Investicijų pritraukimo procesas prasideda nuo kliento dabartinės padėties ir ateities planų analizės, pagal kurių rezultatus mes rekomenduojame tinkamiausius finansavimo šaltinius.

BANKO PASKOLA

Paprastai pigiausias finansavimo būdas yra banko kreditas. Dėka patirties ir turimų partnerių bankų sektoriuje, Capitalia supranta komercinių bankų kreditavimo politikos reikalavimus ir gali padėti parengti kliento verslo planą, siekiant gauti kuo palankesnes paskolos sąlygas. Tačiau, nevalia pamiršti, jog komerciniai bankai teikia pirmenybę didelių ir stabilių įmonių finansavimui su įkeičiamu turtu. Banko kreditas taip pat yra mažiau lanksti finansavimo forma kliento atžvilgiu.

PARAMOS PRIEMONĖS

Klientams, kurių projektai neatitinka standartinių banko kreditavimo sąlygų, Capitalia gali teikti konsultacijas apie įvairius nacionalinius paramos įrankius verslui. Tarp šių priemonių yra INVEGA teikiamos garantijos paskoloms. Capitalia padeda klientams paruošti reikiamus dokumentus paramos gavimui, įskaitant verslo planą, paraiškos formas ir kitą informaciją.

RIZIKOS KAPITALAS

Naujoms ir greitai augančioms įmonėms, kurios negali kreditoriui pasiūlyti užstato ar užtikrinti reguliarių ir stabilių pinigų srautų, labiausiai tinkantis finansavimo būdas gali tapti investicijos iš rizikos kapitalo fondų ar mezanino investuotojų. Capitalia specialistai turi ilgą patirtį dirbant rizikos kapitalo sektoriuje, kuri padėjo suprasti rizikos kapitalo fondus, jų prioritetus, investavimo politiką ir projektų vertinimo principus. Capitalia pataria kaip palankiausiomis sąlygomis pritraukti rizikos kapitalo investicijas, pateikia įmonės vertinimą, dalyvauja sutarties sudarymo derybose bei pataria sandorio struktūrizavimo klausimais. Jei atsiranda poreikis, Capitalia taip pat gali parengti ir verslo planą.

VERSLO ANGELAI

Alternatyva finansų institucijoms (bankams ir rizikos kapitalo fondams) yra privatūs investuotojai. Šiuo metu Capitalia turi prieigą prie duomenų bazės, kurioje yra daugiau kaip 300 privačių investuotojų. Privatūs investuotojai ypač tinkami esant sąlyginai mažoms sandorio sumoms (nuo 10 iki 100 tūkstančių eurų). Privatūs investuotojai, arba verslo angelai, mielai suteikia įmonėms ne tik kapitalą, bet ir vertingus patarimus bei kontaktus. Dažniausiai lėšos iš šių investuotojų yra pritraukiamos paskolos forma arba paskolos ir kapitalo investicijos kombinacija. Mes klientams padedame visame lėšų pritraukimo procese, suteikiame teisinio sandorio struktūrizavimo bei derybų dėl sandorio sąlygų pagalbą.

PATIRTIS

Capitalia ir jos ekspertai sudarė daugiau kaip 50 bendrovių pardavimo, kapitalo pritraukimo ir finansinių konsultacijų sandorių Baltijos šalyse.

Kreiptis dėl paslaugos

Norint kreiptis dėl paslaugos, prašome užpildyti formą esančią žemiau arba susisiekti su mūsų specialistais:
+370 6168 0880