Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika

FINANSAVIMO PRITRAUKIMO SPECIALISTAI VERSLO PLĖTRAI IR REFINANSAVIMUI

Sukaupusi patirtį suteikiant daugiau kaip 1000 verslo kreditų, rizikos kapitalo paskolų bei mezanino investicijų, Capitalia padeda klientams pritraukti tinkamiausią verslo finansavimo būdą geriausiomis sąlygomis.

FINANSAVIMO ŠALTINIAI

Situacijose, kai Capitalia negali suteikti viso reikiamo finansavimo investiciniam projektui, siūlome finansavimo pritraukimo paslaugą. Investicijų pritraukimo procesas prasideda nuo kliento dabartinės padėties ir ateities planų analizės, pagal kurių rezultatus mes rekomenduojame tinkamiausius finansavimo šaltinius.

BANKO PASKOLA

Paprastai pigiausias finansavimo būdas yra banko kreditas. Dėka mūsų patirties bankininkystės sektoriuje, mes suprantame komercinių bankų kredito rizikos vertinimo procesą ir galime padėti pasiruošti bei pristatyti kliento verslo investicijų poreikį. Tačiau, nevalia pamiršti, jog komerciniai bankai teikia pirmenybę didelių ir stabilių įmonių finansavimui su įkeičiamu turtu. Banko kreditas taip pat yra mažiau lanksti finansavimo forma kliento atžvilgiu.

PARAMOS PRIEMONĖS

Jei įmonė nepilnai atitinka komercinių bankų finansavimo standartus, Capitalia gali padėti teikti paraiškas įvairioms valstybės paramos programoms, skirtoms palengvinti finansavimo gavimą verslui, pavyzdžiui, INVEGA teikiamos garantijos paskoloms. Capitalia padeda klientams ruošiant reikiamus dokumentus paramos gavimui, įskaitant verslo planą ir ateities pinigų srautų prognozes.

RIZIKOS KAPITALAS

Naujoms ir sparčiai augančioms įmonėms dažnai tinkamiausias finansavimo šaltinis yra rizikos kapitalo fondai arba mezanino finansavimas. Capitalia specialistai turi ilgą patirtį dirbant rizikos kapitalo sektoriuje, todėl mes turime puikius ryšius su visais investiciniais fondais Baltijos šalyse. Be to, mes puikiai žinome, kaip sukurti abiems šalims palankiausias sąlygas bendradarbiaujant su rizikos kapitalo investuotojais.

VERSLO ANGELAI

Privatūs investuotojai (taip pat vadinami Verslo angelais) yra potenciali alternatyva arba priedas prie investicijų iš rizikos kapitalo fondų. Įprastai jų investuojama suma siekia nuo 10 iki 100 tūkstančių eurų. Verslo angelai dažnai suteikia ne tik kapitalą, bet ir vertingus patarimus bei kontaktus. Šiuo metu Capitalia turi prieigą prie daugiau kaip 300 privačių investuotojų, su kuriais kartu finansuoja įvarius verslus. Klientams siūlome pilną finansavimo pritraukimo proceso valdymą, įskaitant pagalbą derybose ir sandorio sutarties sudaryme.

PATIRTIS

Capitalia sudarė daugiau kaip 100 bendrovių įsigyjimo, kapitalo pritraukimo ir finansinių konsultacijų sandorių Baltijos šalyse.

Kreiptis dėl paslaugos

Norint kreiptis dėl paslaugos, prašome užpildyti formą esančią žemiau arba susisiekti su mūsų specialistais:
Duomenų valdytojas:
Akcinė bendrovė Capitalia
Reg. Nr. 40003933213
Registracijos adresas: Brivibas iela 40-35, LV-1050, Ryga, Latvija

Kontaktai: +371 28800880 info@capitalia.lv
+370 6168 0880