Slapukų naudojimas
​​Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), siekiant identifikuoti lankytojus. Naršydami toliau Jūs sutinkate su šių slapukų naudojimu. Slapukus galite pašalinti bet kuriuo metu ir atšaukti savo sutikimą.

Verslo paskola
apyvartinėms lėšoms ar investicijoms

Specialiai pritaikyta verslo paskola smulkioms ir vidutinėms įmonėms, kurios patiria apyvartinio kapitalo ar lėšų investicijoms trūkumą. Suteikiame paskolas iki 100,000 EUR, o grąžinimo terminas iki 5 metų.

Verslo paskolos privalumai

Prieinama

Mes sakome „TAIP“ gerokai dažniau nei komerciniai bankai

Lankstu

Paskolos sąlygos pritaikomos pagal verslo poreikius

Paprasta

Paraiškos vertinimas per vieną darbo dieną, minimali dokumentacija

Paskolos paraiška

Jei norite kreiptis dėl paskolos verslui, prašome užpildyti žemiau pateiktą paraiškos formą arba finansų planavimo platformoje MANO CAPITALIA:

Pagrindinės paskolos verslui sąlygos

  • Paskolos suma: Finansavimas nuo 1,000 EUR iki 100,000 EUR apyvartinėms lėšoms ar investicijoms
  • Terminas: Lankstus terminas nuo 1 iki 60 mėnesių priklausomai nuo verslo poreikių
  • Dokumentai: Norint gauti finansavimą reikia pateikti tik banko sąskaitų išrašą ir balanso ataskaitą (ne senesnį nei 3 mėn.)
  • Vertinimas: Per vieną darbo dieną nuo dokumentų gavimo
  • Užstatas: Dažniausiai nėra reikalingas
  • Kaina: Metinė paskolos permoka nuo 8%. Kiti mokesčiai pagal mūsų kainoraštį

Mes patariame klientams, kuris mūsų finansavimo produktas jiems yra tinkamiausias. Jei turite klausimų prašome susisiekti +370 6168 0880 arba el. paštu info@capitalia.lt

Klientų pavydžiai

Mes jau finansavome daugiau nei 1000 mažų ir vidutinių įmonių Baltijos šalyse:

VšĮ Menų fabrikas „LOFTAS“

Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa koncertai ir vakarėliai ir vizualiųjų menų, kino, teatro, mados kūrėjai, šokio eksperimentai, konferencijos, edukaciniai seminarai, interaktyvios tarpdisciplininės meno formos, o kartais net ir alternatyvaus sporto rūšys./span>

Robert Kalinkin

Robert Kalinkin mados namai kuria kolekcijas ir moterims, ir vyrams, taip pat vienetinius drabužius pagal individualius užsakymus, sceninius ir raudojo kilimo drabužius bei aksesuarus, vyrišką avalynę.

Kainoraštis

Paskolos verslui suteikiamos pagal šį kainoraštį:
Paskolos kaina: nuo 8% per metus
Paraiškos vertinimas: nemokamas
Paskolos išdavimo mokestis: 2,5% nuo paskolos sumos, min. 150 EUR
Paskolos išdavimo mokestis grįžtantiems klientams: 1,25% nuo paskolos sumos, min. 100 EUR
Užstato registravimas: pagal notaro įkainius
Mokėjimo grafiko pakeitimas: 1% nuo likusios paskolos sumos, min. 100 EUR
Įsipareigojimų nevykdymo laiško siuntimas: 20 EUR

Paskolos išdavimo procesas

Paskolos paraiška

Siekiant pradėti vertinimo procesą klientų prašome užpildyti paraišką mūsų puslapyje. Taip pat klientai gali kreiptis telefonu +370 6168 0880, el. paštu info@capitalia.lt arba tiesiog atvykti į mūsų biurą dėl konsultacijos su paskolų specialistu (Ankštoji g. 5-11, Vilnius).

Papildoma informacija

Pateikus paraišką mūsų paskolų specialistai susisiekia su klientu patvirtinti paraiškos duomenis ir paprašo pateikti dokumentus vertinimui ( banko sąskaitų išrašus, balanso ir pelno nuostolio ataskaitas).

Vertinimas

Remiantis gauta informacija Capitalia pateikia klientui finansavimo pasiūlymą ir sąlygas.

Paskolos sutarties pasirašymas

Klientui sutikus su paskolos sąlygomis, paskolų vadybininkas paruošia visus reikalingus dokumentus sutarties pasirašymui. Tuo pačiu suderinamas patogus laikas susitikimui ir dokumentų pasirašymui. Paskola išmokama per vieną darbo dieną.

Dažnai užduodami klausimai

Kam yra tinkama Capitalia verslo paskola?

Capitalia paskola verslui yra trumpo arba vidutinio laikotarpio finansavimas, kuris gali būti panaudotas apyvartinėms lėšoms arba investicijoms. Mūsų verslo paskola yra specialiai pritaikyta smulkiam ir vidutiniam verslui ir yra labiau prieinama nei komercinių bankų paskolos. Daugiau informacijos ir verslo finansavimo patarimų rasite mūsų naujienų skiltyje.

Kodėl rinktis mūsų paskolas verslui?

Mūsų verslo paskola yra moderni alternatyva bankų finansavimui, kuris dažnai būna lėtas ir biurokratiškas. Be to, mūsų paskola yra puikus finansavimo šaltinis, kai pinigų reikia gana greitai. Mūsų procedūros ir prašomi dokumentai pritaikyti taip, kad klientui būtų kuo paprasčiau gauti verslo finansavimą. Capitalia teikia kreditus įmonėms veikiančioms visuose sektoriuose.

Ar Capitalia kredito vertinimas mokamas?

Ne, kredito vertinimas yra nemokamas, ir mes dengiame visas savo išlaidas susijusias su vertinimo procesu. Tik priėmus teigiamą sprendimą pasirašyti paskolos sutartį klientas yra apmokestinamas vienkartiniu paskolos išdavimo mokesčiu ir turi padengti notaro išlaidas susijusias su užstato registravimu (jei reikalinga) pagal mūsų kainoraštį.

Kokia palūkanų norma taikoma verslo paskolai?

Palūkanų norma kiekvienam klientui nustatoma individualiai. Ji priklauso nuo kelių faktorių , tokių kaip paskolos trukmė, paskolos suma, įvertinta kliento kredito rizika. Klientams, kurie mėnesinius mokėjimus atlieka laiku visada pasiūlome palūkanų normos mažinimą likusiam paskolos laikotarpiui. Taip pat palūkanų norma yra mažesnė grįžtantiems klientams.

Koks gali būti ilgiausias paskolos verslui terminas?

Verslo kreditai apyvartinėms lėšoms dažniausiai suteikiami iki 1 metų terminui, o investicijoms grąžinimo terminas net iki 5 metų. Nepaisant sutartyje numatyto termino klientai visada gali paskolą gražinti anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių. Mes taip pat teikiame sąskaitų pardavimo paslaugą, kuri puikiai tinka trumpalaikiam finansavimui.

Ar paskola gali būti grąžinta anksčiau laiko?

Taip, verslo kreditas gali būti gražintas bet kuriuo metu prieš sutarties termino pabaigą. Mes netaikome jokių papildomų mokesčių, o palūkanas reikia sumokėti tik už einamąjį mėnesį. Mūsų modernus POS kredito finansavimo produktas dar geriau pritaikytas prie Jūsų įmonės pinigų srautų, nes jo grąžinimas vyksta tik tada, kai Jūsų verslas gauna pajamas.

Ar gali viena įmonė tuo pačiu metu turėti kelias skirtingas Capitalia finansavimo priemones?

Taip, klientai, kurie turi aktyvias paskolos sutartis, gali kreiptis dėl kitų produktų ir gauti papildomą finansavimą tai pačiai ar susijusiai veiklai. Papildomos paskolos gavimas dar paprastesnis, nes kiekvienas klientas jau turi priskirtą kredito limitą, kuris yra didinamas, kai mokėjimai atliekami laiku.

Ar paskola gali pasinaudoti įmonės turinčios kitų kreditų ar įsipareigojimų?

Taip, Capitalia priima paraiškas ir vertina kredito galimybes ir tų įmonių, kurios jau turi paskolų iš kitų kredito įstaigų, pvz. komercinių bankų.

Ką daryti jei reikalingas nestandartinis finansavimas?

Jei reikalingas nestandartinis finansavimas siūlome susisiekti su mūsų paskolų specialistais ir aptarti galimybes telefonu ar susitarti dėl susitikimo. Capitalia yra pritaikiusi ir išdavusi ne vieną nestandartinį kreditą savo klientams, o taip pat mes galime greitai reaguoti į naujus klientų poreikius. Jei verslo paskola bus netinkama, taip pat galėsime Jums pasiūlyti POS kreditą arba sąskaitų pardavimo paslaugą.

Kaip grąžinamas verslo kreditas?

Kredito grąžinimas ir palūkanų mokėjimas prasideda po vieno mėnesio nuo paskolos išdavimo. Esant būtinybei galime pritaikyti mokėjimų grafiką pagal kliento poreikius ir pradžioje leisti mokėti tik palūkanas, o paskolos grąžinimą atidėti sutartam laikotarpiui.

Kaip pateikti rekomendacijas bei skundus?

Mes džiaugiamės priimdami bet kokius Jūsų pasiūlymus, o taip pat atidžiai vertiname ir Jūsų skundus apie mūsų teikiamas paslaugas. Visas rekomendacijas ir skundus prašome pateikti el. pašto adresu atsiliepimai@capitalia.lt arba skambinti telefonu. Visus skundus peržiūri vadovas ir išsprendžia ne ilgiau nei per 7 dienas.

Kilus papildomiems klausimams, prašome rašyti mums finansavimas@capitalia.lt arba skambinti telefonu +370 6168 0880