Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika

VERSLO PASKOLA
APYVARTINĖMS LEŠOMS IR INVESTICIJOMS

Specialiai pritaikyta paskola finansuoti apyvartinio kapitalo ir investicijų poreikį iki 1,000,000 EUR.
IŠNAUDOKITE SAVO VERSLO GALIMYBES
KREIPTIS DĖL FINANSAVIMO

APIE PRODUKTĄ

Paskola verslui yra mūsų populiariausias produktas, puikiai papildantis finansavimą, kurį teikia tradiciniai bankai. Taip pat šis finansavimas yra tinkamas situacijose, kai banko kreditas dar nėra prieinamas verslui. Daugelis mūsų klientų džiaugiasi paskolos lankstumu bei paprastumu. Paskola tinka beveik visose pramonės sektoriuose dirbančioms įmonėms ir gali būti naudojama įvairiems finansavimo tikslams. Paskolos grąžinimo grafiką pritaikome pagal įmonės pinigų srautų poreikį. Žemiau pateikiame pavyzdžius, kada šis finansavimas tinkamas:
  • Norint gauti nuolaidą užsisakant didesnį produktų kiekį iš tiekėjo
  • Atidarant naują įmonės filialą ar prekybos vietą
  • Kuriant įmonės tinklapį ar el. parduotuvę
  • Norint įsigyti naują įrangą plėtrai

25 000

Vidutinė išduodamos paskolos suma (EUR)

84%

Mūsų klientų kreipiasi dėl finansavimo pakartotinai

14 MĖN.

Vidutinis išduodamos paskolos terminas

PAGRINDINĖS SĄLYGOS

Pagrindinės šio finansavimo produkto sąlygos:
Finansavimo suma Paskolos iki 1,000,000 EUR
Terminas Trumpi ir ilgi grąžinimo terminai nuo 3 iki 36 mėnesių
Kaina Metinė paskolos permoka nuo 8%*
Paskolos grąžinimas Lygiomis dalimis kas mėnesį arba termino pabaigoje
Užstatas Įprastai iki 25,000 EUR suteikiama be įkeičiamo turto
Vertinami dokumentai Balansas ir banko sąskaitų išrašai
Mokesčiai Pagal kainoraštį
* Mažiausia paskolos kaina taikoma įmonėms, turinčioms aukščiausią kredito reitingą bei stabiliausius pajamų srautus. Vidutinė paskolos permoka yra 12% (2017 rugpjūčio 31 d. duomenimis). Paskolos permoka yra lygi mokėjimų sumai dalijamai iš paskolos sumos. Vidutinė metinė palūkanų norma yra 22% (2017 rugpjūčio 31 d. duomenimis).

Dažnai užduodami klausimai

KAM YRA TINKAMA CAPITALIA PASKOLA VERSLUI?

Capitalia paskola verslui yra vidutinės trukmės finansavimo produktas apyvartinio kapitalo ir investicijų poreikiams finansuoti. Mūsų verslo paskola yra specialiai pritaikyta smulkiam ir vidutiniam verslui ir dažniausiai yra labiau prieinama nei paskolos iš bankų ir kitų finansinių įstaigų. Daugiau informacijos apie alternatyvų verslo finansavimą ir kitas įmonėms naudingas priemones rasite mūsų įrankių skiltyje.

Kodėl rinktis mūsų paskolas verslui?

Mūsų finansavimas paprastai yra naudojamas kartu su banko finansavimu ir tais atvejais, kai banko finansavimas yra netinkamas ar neprieinamas. Pavyzdžiui, mūsų paskolos dažnai yra naudojamos kai verslui būtina greita ir trumpalaikė paskola. Kadangi visą dėmesį skiriame tik smulkiam ir vidutinio dydžio verslui, Capitalia finansavimo eiga yra gerokai trumpesnė nei kitose kredito įstaigose, o reikalingos dokumentacijos ir patvirtinimo procesas yra supaprastintas. Capitalia teikia kreditus įmonėms veikiančioms beveik visuose pramonės sektoriuose. Šiems pramonės sektoriams finansavimo neteikiame.

AR CAPITALIA KREDITO VERTINIMAS MOKAMAS?

Ne, kredito vertinimas yra nemokamas ir mes dengiame visas savo išlaidas susijusias su vertinimo procesu nepriklausomai nuo to ar finansavimas yra suteikiamas ar ne. Tik priėmus teigiamą sprendimą pasirašyti paskolos sutartį, paprašysime kliento padengti notaro išlaidas susijusias su užstato registravimu (jei reikalinga) ir kitus mokesčius pagal mūsų kainoraštį.

KOKIA PALŪKANŲ NORMA TAIKOMA VERSLO PASKOLAI?

Paskolos išdavimo mokestis ir palūkanų norma kiekvienam klientui nustatoma individualiai atlikus rizikos vertinimą. Mūsų sukurtoje kreditingumo vertinimo skaičiuoklėje naudojama daugiau kaip 100 parametrų, kurie lemia kiekvieno kliento finansavimo sąlygas. Grįžtantiems klientams teikiame pakartotinį finansavimą geresnėmis sąlygomis.

KOKS GALI BŪTI PASKOLOS VERSLUI TERMINAS?

Verslo paskola apyvartinėms lėšoms dažniausiai suteikiama terminui iki 1 metų, investiciniams projektams – iki 3 metų. Nepaisant sutartyje numatyto termino klientai paskolą visada gali gražinti anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių. Situacijoje, kai finansavimas yra reikalingas trumpam laikotarpiui, siūlome patikrinti mūsų sąskaitų finansavimo produktą. kuri puikiai tinka trumpalaikiam finansavimui. Ilgalaikių projektų finansavimui siūlome rizikos kapitalą.

AR PASKOLA GALI BŪTI GRĄŽINTA ANKSČIAU LAIKO?

Taip, paskola verslui gali būti grąžinta prieš paskolos sutartyje nustatytą terminą ir mes netaikome išankstinio grąžinimo mokesčio. Tačiau, mes paprašysime pilnai apmokėti palūkanų sumą už visą einamąjį mėnesį.

AR GALI VIENA ĮMONĖ TUO PAČIU METU TURĖTI KELIAS SKIRTINGAS CAPITALIA FINANSAVIMO PRIEMONES?

Taip, klientai, kurie turi aktyvias paskolos sutartis, gali kreiptis dėl kitų produktų ir gauti papildomą finansavimą tai pačiai ar susijusiai veiklai. Kiekvienas klientas turi jam priskirtą kredito limitą ir gali naudotis laisvai prieinamu papildomu finansavimu neviršijant nustatyto limito. Kreiptis dėl papildomos paskolos ir peržiūrėti turimą kredito limitą galite mūsų platformoje MANO CAPITALIA.

AR PASKOLA GALI PASINAUDOTI ĮMONĖS, TURINČIOS KITŲ SKOLINIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ?

Taip, Capitalia priima paraiškas ir vertina kredito galimybes tų įmonių, kurios jau turi paskolų iš kitų kredito įstaigų, pavyzdžiui, komercinių bankų. Mūsų teikiama verslo paskola gali būti naudojama kaip priedas komercinių bankų teikiamoms paskoloms.

KĄ DARYTI, JEI REIKALINGAS NESTANDARTINIS FINANSAVIMAS?

Jei reikalingas nestandartinis finansavimas siūlome susisiekti su mūsų paskolų specialistais ir aptarti situaciją bei galimybes. Capitalia pritaikė ir išdavė daugybę nestandartinių kreditų savo klientams. Mes galime greitai reaguoti ir būti lankstūs naujiems klientų poreikiams. Taip pat, mes galime padėti klientams pritraukti finansavimą iš kitų šaltinių, pavyzdžiui, verslo angelų, bankų ar rizikos kapitalo fondų.

KAIP GRĄŽINAMA VERSLO PASKOLA?

Kredito grąžinimas ir palūkanų mokėjimas paprastai prasideda po vieno mėnesio nuo paskolos išdavimo. Esant būtinybei, galime pritaikyti mokėjimų grafiką pagal kliento poreikius, pavyzdžiui, pradžioje mokant tik palūkanas, o paskolos grąžinimą atidėti sutartam laikotarpiui.

KAIP PATEIKTI REKOMENDACIJAS BEI ATSILIEPIMUS?

Mes džiaugiamės gaudami bet kokius jūsų pasiūlymus, o taip pat atidžiai vertiname ir atsiliepimus apie mūsų teikiamas paslaugas. Visas rekomendacijas ir atsiliepimus prašome siųsti el. pašto adresu atsiliepimai@capitalia.lt arba skambinti telefonu. Visi atsiliepimai yra peržiūrimi ir išsprendžiami ne ilgiau kaip per 7 dienas.

KLIENTŲ PAVYZDŽIAI

Modus Populi

Vyriškų ir moteriškų drabužių parduotuvę TOP Outlet valdanti įmonė papildė prekių asortimentą ir laiku pasiruošė artėjančiam sezonui.

Robert Kalinkin

Mados namai Robert Kalinkin sėkmingai pasinaudojo verslo finansavimu kuriant naują drabužių bei aksesuarų kolekciją.

Borus

Sparčiai plečiant transportavimo veiklą įmonė, pasinaudojusi sąskaitų finansavimu, stabilizavo pinigų srautus ir sėkmingai didina apyvartą.

Loftas

Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa įvairiausi renginiai, o pasinaudojus papildomu finansavimu pavyko išplėsti erdves ir talpinti daugiau svečių.

Bukowski

Plėtodami sėkmingą veiklą BUKOWSKI komanda atidarė jau trečią barą Lietuvoje.

Perku vaikui

Ruošiantis artėjančiam sezonui įmonė užsakė reikiamą prekių atsargų kiekį ir buvo pilnai pasiruošę prekybai.

Make up store

MAKE UP STORE komanda sėkmingai plečia kosmetikos priemonių pardavimo ir makiažo paslaugų veiklą. Atidaro jau trečią parduotuvę Lietuvoje.

Rekso gydykla

Profesionali ir puikiai vertinama veterinarijos klinika Vilniuje veiklą sėkmingai plečia įsigydama papildomas patalpas.

​Enola

Kreipėsi dėl finansavimo siekdami aprūpinti chemijos laboratorijas reikalingomis priemonėmis ir tęsti išskirtinės paslaugos teikimą.
+370 6168 0880