MES NAUDOJAME SLAPUKUS​

VERSLO PASKOLA
APYVARTINĖMS LEŠOMS AR INVESTICIJOMS

Specialiai pritaikyta verslo paskola iki 100,000 EUR įmonėms, kurios patiria apyvartinio kapitalo ar lėšų investicijoms trūkumą.

APIE PRODUKTĄ

Paskola, tai mūsų populiariausias produktas ir puiki alternatyva ar papildomas finansavimas bankų suteikiamoms paskoloms. Daugelis mūsų klientų, kurie naudojasi šiuo produktu, džiaugiasi paskolos lankstumu bei paprastumu. Paskola tinkama bet kokioje srityje dirbančiai įmonei ir įvairiems finansavimo tikslams. Paskolos grąžinimo grafikas pritaikomas pagal kliento poreikius. Pavyzdžiai, kada šis finansavimas tinkamas:
  • Norima gauti nuolaidą užsisakant didesnį produktų kiekį iš tiekėjo
  • Atidaryti naują įmonės filialą ar prekybos vietą
  • Sukurti įmonės tinklapį ar el. parduotuvę
  • Bankų suteikiama paskolos suma nepakankama

15 000

Vidutinė paskolos suma (EUR)

84%

Klientų kreipiasi dėl finansavimo pakartotinai

14 MĖN.

Vidutinis išduodamos paskolos terminas

PAGRINDINĖS SĄLYGOS

Pagrindinės šio finansavimo produkto sąlygos:
Paskolos suma Finansavimas iki 100,000 EUR
Terminas Lankstus terminas nuo 3 iki 36 mėnesių, priklausomai nuo verslo poreikių
Kaina Metinė paskolos permoka nuo 8%*
Paskolos grąžinimas Lygiomis dalimis kas mėnesį arba termino pabaigoje
Užstatas Įprastai iki 25,000 eur suteikiama be įkeičiamo turto
Vertinami dokumentai Balansas ir banko sąskaitos išrašas
Mokesčiai Pagal kainoraštį
* Mažiausia paskolos kaina taikoma įmonėms, turinčioms aukščiausią kredito reitingą bei stabilius pajamų srautus. Vidutinė paskolos permoka klientams – 14% (2016 gruodžio 31 d. duomenimis). Paskolos permoka lygi mokėjimų sumai dalijamai iš paskolos sumos. Vidutinės metinės palūkanos (2016 gruodžio 31 d. duomenimis) 24%.

Dažnai užduodami klausimai

KAM YRA TINKAMA CAPITALIA VERSLO PASKOLA?

Capitalia paskola verslui yra trumpo arba vidutinio laikotarpio finansavimas, kuris gali būti panaudotas apyvartinėms lėšoms arba ilgalaikėms investicijoms. Mūsų verslo paskola yra specialiai pritaikyta smulkiam ir vidutiniam verslui ir yra labiau prieinama nei komercinių bankų paskolos. Daugiau informacijos, medžiagos bei verslo finansavimo patarimų rasite mūsų įrankių skiltyje.

Kodėl rinktis mūsų paskolas verslui?

Mūsų verslo paskola yra moderni alternatyva ar papildomas finansavimas bankų teikiamoms paskoloms, kurių procesas dažnai būna lėtas ir biurokratiškas. Be to, mūsų paskola yra puikus finansavimo šaltinis, kai pinigų reikia gana greitai. Skiriame didelį dėmesį smulkiam verslui, todėl Capitalia kreditingumo vertinimas ir finansavimo suteikimo laikas žymiai trumpesnis nei kitose kredito įstaigose. Capitalia teikia kreditus įmonėms veikiančioms beveik visuose pramonės sektoriuose. Šiems pramonės sektoriams finansavimo neteikiame.

Ar Capitalia kredito vertinimas mokamas?

Ne, kredito vertinimas yra nemokamas, ir mes dengiame visas savo išlaidas susijusias su vertinimo procesu. Tik priėmus teigiamą sprendimą pasirašyti paskolos sutartį klientas yra apmokestinamas vienkartiniu paskolos išdavimo mokesčiu ir turi padengti notaro išlaidas susijusias su užstato registravimu (jei reikalinga) pagal mūsų kainoraštį.

KOKIA PALŪKANŲ NORMA TAIKOMA VERSLO PASKOLAI?

Palūkanų norma kiekvienam klientui nustatoma individualiai. Mūsų sukurtoje unikalioje kreditingumo vertinimo skaičiuoklėje naudojama daugiau kaip 100 parametrų, kurie lemia kiekvieno kliento finansavimo sąlygas. Klientams, kurie mėnesines įmokas atlieka laiku visada pasiūlome palūkanų normos mažinimą likusiam paskolos laikotarpiui. Taip pat palūkanų norma yra mažesnė grįžtantiems klientams.

KOKS GALI BŪTI ILGIAUSIAS PASKOLOS VERSLUI TERMINAS?

Verslo kreditai apyvartinėms lėšoms dažniausiai suteikiami terminui iki 1 metų, investiciniams projektams – iki 3 metų. Nepaisant sutartyje numatyto termino klientai visada gali paskolą gražinti anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių. Mes taip pat teikiame sąskaitų pardavimo paslaugą, kuri puikiai tinka trumpalaikiam finansavimui. Ilgalaikio projekto finansavimui siūlome investicijų finansavimą.

Ar paskola gali būti grąžinta anksčiau laiko?

Taip, verslo kreditas gali būti gražintas bet kuriuo metu prieš sutarties termino pabaigą. Mes netaikome jokių papildomų mokesčių, o palūkanas reikia sumokėti tik už einamąjį mėnesį. Mūsų modernus POS kredito finansavimo produktas dar geriau pritaikytas prie Jūsų įmonės pinigų srautų, nes jo grąžinimas vyksta tik tada, kai Jūsų verslas gauna pajamas.

Ar gali viena įmonė tuo pačiu metu turėti kelias skirtingas Capitalia finansavimo priemones?

Taip, klientai, kurie turi aktyvias paskolos sutartis, gali kreiptis dėl kitų produktų ir gauti papildomą finansavimą tai pačiai ar susijusiai veiklai. Kiekvienas klientas jau turi priskirtą kredito limitą, kuris yra reguliariai atnaujinamas, todėl papildomos paskolos gavimas dar paprastesnis. Kreiptis dėl papildomos paskolos ir peržiūrėti limitą galite mūsų platformoje MANO CAPITALIA.

AR PASKOLA GALI PASINAUDOTI ĮMONĖS TURINČIOS KITŲ KREDITŲ AR ĮSIPAREIGOJIMŲ?

Taip, Capitalia priima paraiškas ir vertina kredito galimybes ir tų įmonių, kurios jau turi paskolų iš kitų kredito įstaigų, pvz. komercinių bankų. Mūsų teikiama verslo paskola gali būti naudojama kaip priedas komercinių bankų teikiamoms paskoloms.

KĄ DARYTI JEI REIKALINGAS NESTANDARTINIS FINANSAVIMAS?

Jei reikalingas nestandartinis finansavimas siūlome susisiekti su mūsų paskolų specialistais ir aptarti galimybes telefonu ar susitarti dėl susitikimo. Capitalia yra pritaikiusi ir išdavusi ne vieną nestandartinį kreditą savo klientams, o taip pat mes galime greitai reaguoti į naujus klientų poreikius. Taip pat esame pasirengę padėti klientams pritraukti finansavimų iš kitų šaltinių, pavyzdžiui, „verslo angelų“, bankų ar rizikos kapitalo fondų.

KAIP GRĄŽINAMA VERSLO PASKOLA?

Kredito grąžinimas ir palūkanų mokėjimas prasideda po vieno mėnesio nuo paskolos išdavimo. Esant būtinybei galime pritaikyti mokėjimų grafiką pagal kliento poreikius ir pradžioje leisti mokėti tik palūkanas, o paskolos grąžinimą atidėti sutartam laikotarpiui. Paskola taip pat gali būti išmokama kaip kredito linija, tokiu atveju paskolos kaina bus šiek tiek didesnė.

KAIP PATEIKTI REKOMENDACIJAS BEI SKUNDUS?

Mes džiaugiamės priimdami bet kokius Jūsų pasiūlymus, o taip pat atidžiai vertiname ir Jūsų atsiliepimus apie mūsų teikiamas paslaugas. Visas rekomendacijas ir atsiliepimus prašome pateikti el. pašto adresu atsiliepimai@capitalia.lt arba skambinti telefonu. Visi atsiliepimai yra peržiūrimi ir išsprendžiami ne ilgiau kaip per 7 dienas.

KLIENTŲ PAVYZDŽIAI

Borus

Sparčiai plečiant transportavimo veiklą įmonė, pasinaudojusi sąskaitų finansavimu, stabilizavo pinigų srautus ir sėkmingai didina apyvartą.

Loftas

Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa įvairiausi renginiai, o pasinaudojus papildomu finansavimu pavyko išplėsti erdves ir talpinti daugiau svečių.

Bukowski

Plėtodami sėkmingą veiklą BUKOWSKI komanda atidarė jau trečią barą Lietuvoje.

Perku vaikui

Ruošiantis artėjančiam sezonui įmonė užsakė reikiamą prekių atsargų kiekį ir buvo pilnai pasiruošę prekybai.

Make up store

MAKE UP STORE komanda sėkmingai plečia kosmetikos priemonių pardavimo ir makiažo paslaugų veiklą. Atidaro jau trečią parduotuvę Lietuvoje.

Rekso gydykla

Profesionali ir puikiai vertinama veterinarijos klinika Vilniuje veiklą sėkmingai plečia įsigydama papildomas patalpas.
+370 6168 0880