MES NAUDOJAME SLAPUKUS​

APMOKĖKITE SĄSKAITAS VĖLIAU
GAUKITE PINIGUS GREIČIAU

Gaukite apmokėjimą už Jūsų išrašytas sąskaitas greičiau arba mokėkite tiekėjams vėliau. Capitalia sąskaitų finansavimas suteikia verslui galimybę išlaisvinti apyvartines lėšas ir lengviau valdyti pinigų srautus.

APIE PRODUKTĄ

Sąskaitų finansavimas leidžia įmonėms parduoti sąskaitą su atidėtu apmokėjimo terminu. Tokiu atveju lėšos gaunamos iš karto, nelaukiant ilgo apmokėjimo termino. Sąskaitų pardavimas taip pat gali būti anonimiškas. Šio produkto klientai išlaisvina apyvartines lėšas ir padidina įmonės apyvartą. Pavyzdžiai, kada šis finansavimas tinkamas:
  • Siūlyti ilgesnį apmokėjimo terminą pirkėjui
  • Sumokėti tiekėjams greičiau
  • Padidinti pardavimus ir išplėsti verslą
  • Susimokėti sąskaitas vėliau

100+

Mes jau finansuojame daugiau nei 100 sąskaitų per savaitę

100%

Mūsų klientų naudojasi paslauga pakartotinai

45 d.

Tiek vidutiniškai paspartiname apmokėjimo terminą

KAIP TAI VEIKIA?

Gaukite pinigus už savo produktą ar paslaugą iš karto, nelaukdami 30 ar net 90 dienų apmokėjimo termino. Pardavus sąskaitą Capitalia, pinigai pervedami per vieną darbo dieną.:

PAGRINDINĖS SĄLYGOS

Pagrindinės šio finansavimo produkto sąlygos:
Finansuojama suma Limitas iki 200,000 EUR
Terminas Sąskaitoms su apmokėjimo terminu nuo 15 iki 90 dienų
Permoka Mokestis nuo 1.5% už kiekvienas 30 dienų*
Išmokama suma Iki 90% sąskaitos sumos
Vertinami dokumentai Balansas ir banko sąskaitos išrašas
Mokesčiai Pagal kainoraštį
* Žemiausias mokestis taikomas įmonėms turinčioms aukščiausią kreditingumo reitingą ir geriausią pirkėjų mokėjimo istoriją. Vidutinis sąskaitų finansavimo mokestis (2016 gruodžio 31 d. duomenimis) 2.2% už 30 d.

Dažnai užduodami klausimai

KAS YRA SĄSKAITŲ PARDAVIMAS?

Sąskaitų pardavimas yra nauja priemonė, kuri leidžia įmonei paprasčiau valdyti ir planuoti pinigų srautus. Klientai pateikę sąskaitą finansavimą gauną tą pačią darbo dieną. Capitalia finansuoja 90% kiekvienos sąskaitos sumos, todėl Jums nereikia laukti 30 ar net 90 dienų kol pirkėjai atsiskaitys. Taip pat paslauga tinkama ir kai klientas nori mokėti savo tiekėjams vėliau. Pateikiate informaciją mums ir Capitalia pasirūpins, kad sąskaita būtų apmokėta Jūsų vardu. Abejais atvejais užtikrinamas anonimiškumas, todėl nei tiekėjai, nei pirkėjai nesužino, kad Jūs naudojatės šia finansine priemone.

Kodėl rinktis sąskaitų pardavimą?

Sąskaitų pardavimas pagerina pinigų srautus ir sumažina apyvartinio kapitalo poreikį. Be to sąskaitų pardavimas prieinamas visoms įmonėms ir paprastai nėra reikalingas papildomas užstatas. Sąskaitų pardavimas yra paprasta alternatyva faktoringui ar kredito linijai, kurie suteikia galimybė prisidurti apyvartinių lėšų, kai jų trūksta.

Ar paraiškos vertinimas yra mokamas?

Ne, sąskaitų pardavimo paraiškų vertinimas yra visiškai nemokamas. Nepriklausomai nuo to, ar sprendimas suteikti finansavimą yra teigiamas ar neigiamas, vertinimo išlaidas padengiame patys. Taip pat šios paslaugos kainodara, pagal kainoraštį, yra labai paprasta ir aiški.

KOKIAS SĄSKAITAS GALIMA PARDUOTI?

Finansuojame visų Baltijos šalių, taip pat Švedijos, Danijos, Suomijos, Norvegijos bei Vokietijos pirkėjų sąskaitas. Finansuojame tik laiku mokančių pirkėjų sąskaitas, todėl pradelstos sąskaitos nėra tinkamos.

KOKS ILGIAUSIAS SĄSKAITOS APMOKĖJIMO TERMINAS?

Ilgiausias sąskaitos apmokėjimo terminas yra 90 dienų. Taip pat mes neperkame sąskaitų, kurių likęs apmokėjimo terminas trumpesnis nei 15 dienų. Sąskaitoms iki 1,000 EUR taikomas papildomas mokestis.

Ar sąskaitų pardavimu gali pasinaudoti įmonės turinčios kitų kreditų ar įsipareigojimų?

Taip, Capitalia priima sąskaitų pardavimo paraiškas ir vertina kredito galimybes ir tų įmonių, kurios jau turi paskolų iš kitų kredito įstaigų, pvz. komercinių bankų. Esami Capitalia klientai taip pat gali drąsiai kreiptis dėl šios paslaugos.

Kas atsitinka jei pirkėjas neapmoka visos sąskaitos sumos?

Capitalia sąskaitų pardavimas yra su regreso teisės sąlyga, o tai reiškia, kad klientas prisiima atsakomybę už savo pirkėjų mokumą ir įsipareigoja padengti skolą, jei to nepadaro pirkėjas. Jei pirkėjas laiku neapmoka visos sąskaitos arba ją apmoka dalinai, likusią sumą klientas privalo sumokėti į Capitalia sąskaitą pats, ne vėliau kaip per 3 darbo dienas. Jei bus galimybė, mes suteiksime pagalbą siekiant gauti mokėjimus iš pirkėjų laiku, tačiau mes negalėsime bendrauti su pirkėju Jūsų vardu.

Kaip pateikti rekomendacijas bei skundus?

Mes džiaugiamės priimdami bet kokius Jūsų pasiūlymus, o taip pat atidžiai vertiname ir Jūsų atsiliepimus apie mūsų teikiamas paslaugas. Visas rekomendacijas ir atsiliepimus prašome pateikti el. pašto adresu atsiliepimai@capitalia.lt arba skambinti telefonu. Visi atsiliepimai yra peržiūrimi ir išsprendžiami ne ilgiau kaip per 7 dienas.

KLIENTŲ PAVYZDŽIAI

Borus

Sparčiai plečiant transportavimo veiklą įmonė, pasinaudojusi sąskaitų finansavimu, stabilizavo pinigų srautus ir sėkmingai didina apyvartą.

Loftas

Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa įvairiausi renginiai, o pasinaudojus papildomu finansavimu pavyko išplėsti erdves ir talpinti daugiau svečių.

Bukowski

Plėtodami sėkmingą veiklą BUKOWSKI komanda atidarė jau trečią barą Lietuvoje.

Perku vaikui

Ruošiantis artėjančiam sezonui įmonė užsakė reikiamą prekių atsargų kiekį ir buvo pilnai pasiruošę prekybai.

Make up store

MAKE UP STORE komanda sėkmingai plečia kosmetikos priemonių pardavimo ir makiažo paslaugų veiklą. Atidaro jau trečią parduotuvę Lietuvoje.

Rekso gydykla

Profesionali ir puikiai vertinama veterinarijos klinika Vilniuje veiklą sėkmingai plečia įsigydama papildomas patalpas.
+370 6168 0880