Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika

APMOKĖKITE SĄSKAITAS VĖLIAU
GAUKITE PINIGUS GREIČIAU

Paprastas ir šiuolaikiškas faktoringas, leidžiantis gauti apmokėjimą už išrašytas sąskaitas greičiau, o tiekėjams mokėti vėliau.
IŠNAUDOKITE SAVO VERSLO GALIMYBES
KREIPTIS DĖL FINANSAVIMO

APIE PRODUKTĄ

Sąskaitų finansavimas leidžia įmonėms parduoti sąskaitą su atidėtu apmokėjimo terminu. Todėl lėšas už suteiktas paslaugas ar parduotas prekes gausite iš karto, nelaukiant ilgo sąskaitos apmokėjimo termino. Sąskaitų finansavimas gali būti ir anoniminis – jūsų pirkėjui nereikia pranešti apie tokio finansavimo produkto naudojimą. Klientai naudoja mūsų sąskaitų finansavimą norėdami išlaisvinti apyvartines lėšas, o tai jiems leidžia auginti savo verslą be pinigų srautų apribojimų. Žemiau pateikiame pavyzdžius, kada šis finansavimas tinkamas:
  • Norint pasiūlyti savo pirkėjams ilgesnį apmokėjimo terminą
  • Norint sumokėti tiekėjams greičiau ir gauti nuolaidas
  • Didinant pardavimus ir plečiant verslą
  • Norint apmokėti sąskaitas vėliau

100+

Mes finansuojame daugiau kaip 100 sąskaitų per savaitę

100%

Mūsų klientų kreipiasi dėl finansavimo pakartotinai

45 d.

Tiek vidutiniškai paspartiname apmokėjimo terminą

KAIP TAI VEIKIA?

Gaukite pinigus už savo parduotą produktą ar paslaugą iš karto, nelaukdami 30 ar net 180 dienų apmokėjimo termino. Pardavus sąskaitą Capitalia, pinigus gausite tą pačią darbo dieną:

PAGRINDINĖS SĄLYGOS

Pagrindinės šio finansavimo produkto sąlygos:
Finansavimo suma Limitas iki 200,000 EUR
Terminas Sąskaitoms su apmokėjimo terminu nuo 15 iki 180 dienų
Kaina Bendras paslaugos mokestis nuo 1.5% už 30 dienų*
Išmokama suma Finansuojame iki 100% sąskaitos sumos
Vertinami dokumentai Balansas ir banko sąskaitos išrašai
Mokesčiai Pagal kainoraštį
* Mažiausias mokestis taikomas įmonėms, turinčioms aukščiausią kredito reitingą bei stabiliausius pajamų srautus. Vidutinis sąskaitų finansavimo mokestis už 30 dienų yra 2% (2017 rugpjūčio 31 d. duomenimis).

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

KAS YRA SĄSKAITŲ FINANSAVIMAS?

Sąskaitų finansavimas yra naujas produktas, leidžiantis įmonei paprasčiau valdyti ir planuoti pinigų srautus. Bet kuri išrašyta ir neapmokėta sąskaita gali būti parduota Capitalia, tą pačią dieną gaunant iki 100% sąskaitos sumos. Taip pat, paslauga tinkama ir tuo atveju, kai klientas nori apmokėti sąskaitą savo tiekėjui vėliau. Capitalia pasirūpins, kad sąskaita būtų apmokėta Jūsų vardu.

KODĖL RINKTIS SĄSKAITŲ FINANSAVIMĄ?

Sąskaitų finansavimas gali palengvinti Jūsų finansinį planavimą. Norint gauti finansavimą paprastai nėra reikalingas papildomas užstatas. Sąskaitų finansavimas yra paprasta alternatyva faktoringui ar kredito linijai. Prireikus, verslas bet kuriuo metu gali pasiskolinti visą ar dalį iš anksto numatytos finansavimo sumos.

AR PARAIŠKOS VERTINIMAS YRA MOKAMAS?

Ne, sąskaitų finansavimo paraiškų vertinimas yra visiškai nemokamas. Nepriklausomai nuo galutinio sprendimo dėl finansavimo, vertinimo išlaidas padengiame patys. Be to, mūsų kainodara už paslaugą yra labai paprasta ir skaidri.

KOKIAS SĄSKAITAS GALIMA FINANSUOTI?

Mes finansuojame visų Baltijos šalių, taip pat Švedijos, Danijos, Suomijos, Norvegijos bei Vokietijos pirkėjų sąskaitas. Finansuojame tik laiku mokančių pirkėjų sąskaitas. Sąskaitų su pradelstu mokėjimo terminu nefinansuojame.

KOKS GALI BŪTI ILGIAUSIAS SĄSKAITOS APMOKĖJIMO TERMINAS?

Bet kuri sąskaita faktūra, kurios mokėjimo terminas yra ne mažesnis nei 15 dienų ir ne didesnis nei 180 dienų, gali būti parduota Capitalia. Nėra nustatyto mažiausio finansuojamos sąskaitos dydžio, tačiau kiekvienai sąskaitai yra taikomas minimalus 20 EUR administravimo mokestis.

AR ĮMONĖ GALI PARDUOTI NERIBOTĄ KIEKĮ SĄSKAITŲ VIENŲ METU?

Taip, pagal mūsų sąskaitų finansavimo sutartį įmonė gali parduoti neribotą skaičių sąskaitų vienu metu, tačiau negali viršyti nustatyto kredito limito, nurodyto sutartyje.

KAS ATSITINKA, JEI PIRKĖJAS PILNAI NEAPMOKA VISOS SĄSKAITOS SUMOS?

Capitalia sąskaitų finansavimas yra vykdomas su regreso teise. Tai reiškia, kad klientas prisiima atsakomybę už savo pirkėjų mokumą ir įsipareigoja padengti skolą, jei to nepadaro pirkėjas. Jei pirkėjas per nustatytą terminą neapmoka visos sąskaitos arba ją apmoka dalinai, likusią sumą apmoka klientas.

KAIP PATEIKTI REKOMENDACIJAS BEI ATSILIEPIMUS?

Mes džiaugiamės gaudami bet kokius jūsų pasiūlymus, o taip pat atidžiai vertiname ir atsiliepimus apie mūsų teikiamas paslaugas. Visas rekomendacijas ir atsiliepimus prašome siųsti el. pašto adresu atsiliepimai@capitalia.lt arba skambinti telefonu. Visi atsiliepimai yra peržiūrimi ir išsprendžiami ne ilgiau kaip per 7 dienas.

KLIENTŲ PAVYZDŽIAI

Modus Populi

Vyriškų ir moteriškų drabužių parduotuvę TOP Outlet valdanti įmonė papildė prekių asortimentą ir laiku pasiruošė artėjančiam sezonui.

Robert Kalinkin

Mados namai Robert Kalinkin sėkmingai pasinaudojo verslo finansavimu kuriant naują drabužių bei aksesuarų kolekciją.

Borus

Sparčiai plečiant transportavimo veiklą įmonė, pasinaudojusi sąskaitų finansavimu, stabilizavo pinigų srautus ir sėkmingai didina apyvartą.

Loftas

Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa įvairiausi renginiai, o pasinaudojus papildomu finansavimu pavyko išplėsti erdves ir talpinti daugiau svečių.

Bukowski

Plėtodami sėkmingą veiklą BUKOWSKI komanda atidarė jau trečią barą Lietuvoje.

Perku vaikui

Ruošiantis artėjančiam sezonui įmonė užsakė reikiamą prekių atsargų kiekį ir buvo pilnai pasiruošę prekybai.

Make up store

MAKE UP STORE komanda sėkmingai plečia kosmetikos priemonių pardavimo ir makiažo paslaugų veiklą. Atidaro jau trečią parduotuvę Lietuvoje.

Rekso gydykla

Profesionali ir puikiai vertinama veterinarijos klinika Vilniuje veiklą sėkmingai plečia įsigydama papildomas patalpas.

​Enola

Kreipėsi dėl finansavimo siekdami aprūpinti chemijos laboratorijas reikalingomis priemonėmis ir tęsti išskirtinės paslaugos teikimą.
+370 6168 0880