Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika

INOVATYVUS FINANSAVIMAS PREKYBININKAMS

Modernus finansavimo produktas su automatiniu grąžinimu. Tinkamas prekybos įmonėms ir maitinimo įstaigoms, kurios priima atsiskaitymus iš klientų per banko kortelių terminalus (POS terminalai).

APIE PRODUKTĄ

POS kreditas, tai unikalus produktas prekybininkams. Gavus paskolą, POS kreditas grąžinamas automatiškai, nukreipiant mažą dalį nuo kiekvieno mokėjimo banko kortele paskolos grąžinimui. Tokiu būdu, paskolos grąžinimas priklauso nuo įmonės apyvartos. Mūsų klientai, naudojantys šį produktą, lengvai pasiruošia aktyvių pardavimų sezonui, kaip, pavyzdžiui, Kalėdos. Pavyzdžiai, kada šis finansavimas tinkamas:
  • Restorano ar kavinės terasos įrengimas prieš vasarą
  • Prekių pirkimas prieš aktyvų sezoną
  • Naujų parduotuvių atidarymas
  • Internetinės parduotuvės sukūrimas

12 000

Vidutinė išduodama suma (EUR)

90%

Klientų naudojasi produktu pakartotinai

8 MĖN.

Vidutinis finansavimo terminas

KAIP TAI VEIKIA

Mes norime, jog Jūsų įmonė augtų sklandžiai, todėl paskola grąžinama palaipsniui. Tai priklauso nuo Jūsų įmonės kasdienės apyvartos mokėjimo kortelėmis:

PAGRINDINĖS SĄLYGOS

Pagrindinės šio finansavimo produkto sąlygos:
Finansavimo suma Iki 100,000 EUR
Terminas Iki 12 mėnesių
Permoka Mažiausia metinė permoka nuo 8%
Paskolos grąžinimas Automatiškai nuo atsiskaitymų kortele
Užstatas Įprastai iki 25,000 EUR suteikiama be įkeičiamo turto
Vertinami dokumentai Balansas ir banko sąskaitos išrašas
Mokesčiai Pagal kainoraštį
* Mažiausia paskolos kaina taikoma įmonėms, turinčioms aukščiausią kredito reitingą bei stabilius pajamų srautus. Vidutinė paskolos permoka klientams – 14% (2016 gruodžio 31 d. duomenimis). Paskolos permoka lygi mokėjimų sumai dalijamai iš paskolos sumos. Vidutinės metinės palūkanos (2016 gruodžio 31 d. duomenimis) 24%.

Dažnai užduodami klausimai

KOKIOSE SITUACIJOSE TINKAMAS KREDITAS PREKYBININKAMS?

Kreditas prekybininkams arba POS kreditas yra pritaikytas pardavimo ar paslaugų įmonėms, kurios priima mokėjimus debeto ar kredito kortelėmis. Ši Capitalia paskola yra greitas ir paprastas būdas gauti finansavimą apyvartinėms lėšoms, kurios būtinos pasiruošti artėjančiam sezonui (Kalėdų, vasaros ar kt.).

Kokie reikalavimai taikomi norint gauti POS kreditą?

Visos įmonės, kurios turi POS terminalą ir vykdo veiklą bent 3 mėnesius gali kreiptis dėl POS kredito suteikimo. Neturime jokių kitų ribojančių reikalavimų.

KOKIA DIDŽIAUSIA POS KREDITO PASKOLOS SUMA?

Paskolos sumą nustatome įvertinę vidutinę mėnesio POS terminalo apyvartą, didžiausia suteikiama suma negali viršyti dviejų mėnesių POS terminalo apyvartos. Paskolos suma taip pat priklauso nuo įmonės finansinio stabilumo, nes siekiame užtikrinti, kad klientui nekiltų sunkumų grąžinant suteiktą paskolą.

Ar gali POS terminalas būti aptarnaujamas bet kurio komercinio banko?

Norint gauti POS kreditą, kliento POS terminalą turit aptarnauti Citadele bankas. Jei terminalas yra aptarnaujamas kito banko, mes užtikrinsime sklandų ir paprastą perėjimą prie Citadele POS terminalo naudojimo.

KAIP YRA GRĄŽINAMAS POS KREDITAS?

POS kreditas yra grąžinamas automatiškai. Pasirašant paskolos sutartį, klientas sutinka dėl dalies (procentais), kuri bus automatiškai pervedama į Capitalia sąskaitą paskolos grąžinimui. Pavyzdžiui, jei susitariama, kad grąžinama yra 10% dalis, tuomet kiekvieną kartą Jūsų įmonės klientams atsiskaičius banko kortele, 10% nuo sumokėtos sumos bus automatiškai nuskaičiuojama paskolos grąžinimui, o likusi suma pervedama į Jūsų sąskaitą. Toks paskolos grąžinimas užtikrina, kad Jums nereikės rūpintis paskolos grąžinimu pagal grafiką.

KODĖL VERTA RINKTIS KREDITĄ PREKYBININKAMS?

Mūsų teikiamas POS kreditas yra unikalus finansavimo sprendimas verslui Baltijos šalyse. Pagrindinis šio produkto privalumas – automatizavimo technologija, kuri užtikrina paskolos grąžinimą be papildomų rūpesčių. Be to, šios paskolos grąžinimas yra pritaikomas prie Jūsų įmonės pajamų. Mokėkite tik tada, kada galite.

Kokius dokumentus reikia pateikti paskolos paraiškos vertinimui?

Capitalia prašo pateikti banko sąskaitos išrašus ir POS terminalo išrašus už paskutinius 3 mėnesius. Tik išskirtiniais atvejais, ir kai paskolos suma didesnė nei 10,000 EUR, prašome pateikti ir kitas finansines ataskaitas.

KOKIA ŠIO FINANSAVIMO KAINA?

POS kreditas neturi palūkanų normos, o mokami yra komisiniai. Remiantis planuojamu paskolos grąžinimo terminu komisiniai gali sudaryti nuo 5% iki 40% paskolos sumos. Pavyzdžiui, skolinantis 1000 EUR su 10% komisiniais reiškia, kad Jums reikės grąžinti 1100 EUR. Paskolos vertinimas atliekamas nemokamai nepriklausomai nuo galutinio sprendimo.

Kokiam terminui suteikiamas POS kreditas?

Capitalia POS kreditas suteikiamas iki vienerių metų laikotarpiui. Jei Jums reikalingas ilgesnis paskolos grąžinimo terminas, siūlome kreiptis dėl mūsų teikiamos paskolos verslui, kurio grąžinimo terminas iki 5 metų. Taip pat galite apsvarstyti ir kitą mūsų inovatyvų finansavimo įrankį sąskaitų pardavimą, kuris išlaisvina užšaldytas apyvartines lėšas.

KAIP PATEIKTI REKOMENDACIJAS BEI SKUNDUS?

Mes džiaugiamės priimdami bet kokius Jūsų pasiūlymus, o taip pat atidžiai vertiname ir Jūsų atsiliepimus apie mūsų teikiamas paslaugas. Visas rekomendacijas ir atsiliepimus prašome pateikti el. pašto adresu atsiliepimai@capitalia.lt arba skambinti telefonu. Visi atsiliepimai yra peržiūrimi ir išsprendžiami ne ilgiau kaip per 7 dienas.

KLIENTŲ PAVYZDŽIAI

Modus Populi

Vyriškų ir moteriškų drabužių parduotuvę TOP Outlet valdanti įmonė papildė prekių asortimentą ir laiku pasiruošė artėjančiam sezonui.

Robert Kalinkin

Mados namai Robert Kalinkin sėkmingai pasinaudojo verslo finansavimu kuriant naują drabužių bei aksesuarų kolekciją.

Borus

Sparčiai plečiant transportavimo veiklą įmonė, pasinaudojusi sąskaitų finansavimu, stabilizavo pinigų srautus ir sėkmingai didina apyvartą.

Loftas

Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa įvairiausi renginiai, o pasinaudojus papildomu finansavimu pavyko išplėsti erdves ir talpinti daugiau svečių.

Bukowski

Plėtodami sėkmingą veiklą BUKOWSKI komanda atidarė jau trečią barą Lietuvoje.

Perku vaikui

Ruošiantis artėjančiam sezonui įmonė užsakė reikiamą prekių atsargų kiekį ir buvo pilnai pasiruošę prekybai.

Make up store

MAKE UP STORE komanda sėkmingai plečia kosmetikos priemonių pardavimo ir makiažo paslaugų veiklą. Atidaro jau trečią parduotuvę Lietuvoje.

Rekso gydykla

Profesionali ir puikiai vertinama veterinarijos klinika Vilniuje veiklą sėkmingai plečia įsigydama papildomas patalpas.

​Enola

Kreipėsi dėl finansavimo siekdami aprūpinti chemijos laboratorijas reikalingomis priemonėmis ir tęsti išskirtinės paslaugos teikimą.
+370 6168 0880