MES NAUDOJAME SLAPUKUS​

PAPRASTAS FINANSAVIMAS
MAŽOMS IR VIDUTINĖMS ĮMONĖMS

Mes rūpinamės mažomis ir vidutinio dydžio įmonėmis. Mūsų teikiamas finansavimas veikia kaip papildomas ar alternatyvus finansavimas bankų teikiamoms paskoloms.

MŪSŲ PRIVALUMAI

PRIEINAMA

Visos patikimos įmonės gauna finansavimo pasiūlymą

LANKSTU

Paskolos sąlygos pritaikomos pagal verslo poreikius

PAPRASTA

Paprasčiausias ir greičiausias įmonės finansavimo būdas

AR GALITE PASISKOLINTI?

6
Capitalia vertina įmones, veikiančias ne mažiau kaip 6 MĖNESIUS, tačiau vidutinis mūsų klientas – 2 METUS veikianti įmonė
Jūsų įmonės apyvarta didesnė nei 50 TŪKST. EUR per metus (arba 4 tūkst. EUR per mėnesį), paprastai mūsų klientų apyvarta viršija 200 TŪKST. EUR per metus
1
Nesuteikiame paskolų įmonėms, kurių mokesčių skola viršija 1 MĖNESIO apyvartą

KLIENTŲ PAVYZDŽIAI

Mūsų klientų, pasinaudojusių Capitalia finansavimu, sekmės istorijos:

Borus

Sparčiai plečiant transportavimo veiklą įmonė, pasinaudojusi sąskaitų finansavimu, stabilizavo pinigų srautus ir sėkmingai didina apyvartą.

Loftas

Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa įvairiausi renginiai, o pasinaudojus papildomu finansavimu pavyko išplėsti erdves ir talpinti daugiau svečių.

Bukowski

Plėtodami sėkmingą veiklą BUKOWSKI komanda atidarė jau trečią barą Lietuvoje.

Perku vaikui

Ruošiantis artėjančiam sezonui įmonė užsakė reikiamą prekių atsargų kiekį ir buvo pilnai pasiruošę prekybai.

Make up store

MAKE UP STORE komanda sėkmingai plečia kosmetikos priemonių pardavimo ir makiažo paslaugų veiklą. Atidaro jau trečią parduotuvę Lietuvoje.

Rekso gydykla

Profesionali ir puikiai vertinama veterinarijos klinika Vilniuje veiklą sėkmingai plečia įsigydama papildomas patalpas.

FINANSAVIMO EIGA

1. PASKOLOS PARAIŠKA BEI DOKUMENTŲ PATEIKIMAS

Siekiant pradėti vertinimo procesą klientų prašome užpildyti paraišką mūsų puslapyje bei atsiųsti reikalingus dokumentus. Paraiškoje galite nurodyti paskolos sumą bei terminą. Esami klientai paraišką gali užpildyti naudodamiesi CAPITALIA.ME platforma.

2. FINANSAVIMO PASIŪLYMAS

Gavus paraišką, Capitalia paskolų specialistas su Jumis susisieks ir aptars finansavimo detales. Remiantis gauta informacija Capitalia pateikia klientui finansavimo pasiūlymą ir sąlygas.

3. PASKOLOS IŠMOKĖJIMAS

Klientui sutikus su paskolos sąlygomis, paskolų specialistas paruošia visus reikalingus dokumentus sutarties pasirašymui. Tuo pačiu suderinamas patogus laikas susitikimui ir dokumentų pasirašymui. Paskola išmokama per vieną darbo dieną.

FINANSAVIMO PRODUKTAI

Sukūrėme platų finansavimo produktų asortimentą, kuris prisitaiko prie įvairių mažų ir vidutinių įmonių finansavimo poreikių.

individualus požiūris

Mes esame finansuotojai, tačiau tuo neapsiribojame. Pasistengsime rasti ne tik tinkamus finansavimo sprendimus, bet ir atsakyti į Jums rūpimus klausimus dėl tolimesnės įmonės plėtros:
Gintaras Matuzas
Vadovas Lietuvoje
LINA VERTELYTĖ
Specialistė,
verslo finansavimas
LUKAS GALKUS
Specialistas,
verslo finansavimas
+370 6168 0880