Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika

PAPRASTAS FINANSAVIMAS
MAŽOMS IR VIDUTINIO DYDŽIO ĮMONĖMS

Mes rūpinamės mažomis ir vidutinio dydžio įmonėmis. Mūsų teikiamas paprastas verslo finansavimas papildo bankų teikiamas paskolas.
IŠNAUDOKITE SAVO VERSLO GALIMYBES
KREIPTIS DĖL FINANSAVIMO

MŪSŲ PRIVALUMAI

PRIEINAMA

Mes sakome TAIP dažniau nei kitos finansinės institucijos

LANKSTU

Pagal kliento poreikius pritaikytos finansavimo sąlygos

PAPRASTA

Paprasčiausias ir greičiausias verslo finansavimo būdas

AR GALITE PASISKOLINTI?

3
JŪSŲ ĮMONĖ TURI VEIKTI NE MAŽIAU KAIP 3 MĖNESIUS, TAČIAU VIDUTINIS MŪSŲ KLIENTAS – 2 METUS veikianti įmonė
JŪSŲ ĮMONĖS APYVARTA TURI SIEKTI MAŽAUSIAI 3,000 EUR PER MĖNESĮ, TAČIAU VIDUTINIŠKAI MŪSŲ KLIENTŲ APYVARTA VIRŠIJA 300,000 EUR per metus
1
JŪSŲ ĮMONĖS MOKESČIŲ SKOLA NEVIRŠIJA 1 MĖNESIO APYVARTOS SUMOS

KLIENTŲ PAVYZDŽIAI

Finansavimo istorijos iš keleto mūsų klientų:

Modus Populi

Vyriškų ir moteriškų drabužių parduotuvę TOP Outlet valdanti įmonė papildė prekių asortimentą ir laiku pasiruošė artėjančiam sezonui.

Robert Kalinkin

Mados namai Robert Kalinkin sėkmingai pasinaudojo verslo finansavimu kuriant naują drabužių bei aksesuarų kolekciją.

Borus

Sparčiai plečiant transportavimo veiklą įmonė, pasinaudojusi sąskaitų finansavimu, stabilizavo pinigų srautus ir sėkmingai didina apyvartą.

Loftas

Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa įvairiausi renginiai, o pasinaudojus papildomu finansavimu pavyko išplėsti erdves ir talpinti daugiau svečių.

Bukowski

Plėtodami sėkmingą veiklą BUKOWSKI komanda atidarė jau trečią barą Lietuvoje.

Perku vaikui

Ruošiantis artėjančiam sezonui įmonė užsakė reikiamą prekių atsargų kiekį ir buvo pilnai pasiruošę prekybai.

Make up store

MAKE UP STORE komanda sėkmingai plečia kosmetikos priemonių pardavimo ir makiažo paslaugų veiklą. Atidaro jau trečią parduotuvę Lietuvoje.

Rekso gydykla

Profesionali ir puikiai vertinama veterinarijos klinika Vilniuje veiklą sėkmingai plečia įsigydama papildomas patalpas.

​Enola

Kreipėsi dėl finansavimo siekdami aprūpinti chemijos laboratorijas reikalingomis priemonėmis ir tęsti išskirtinės paslaugos teikimą.

FINANSAVIMO EIGA

1. PASKOLOS PARAIŠKA IR DOKUMENTŲ PATEIKIMAS

Siekiant pradėti vertinimo procesą klientų prašome užpildyti paraišką mūsų puslapyje bei atsiųsti reikalingus dokumentus (balansą ir banko išrašus už paskutinius 12 mėnesių). Esami klientai paraišką gali užpildyti naudodamiesi mūsų finansavimo platforma.

2. FINANSAVIMO PASIŪLYMAS

Pateikus paraišką Capitalia paskolų specialistas su jumis susisieks aptarti finansavimo poreikį ir įmonės veiklą. Remiantis gautais duomenimis, atliksime vertinimą. Paprastai per vieną darbo dieną mes galime pateikti orientacines finansavimo pasiūlymo sąlygas.

3. PASKOLOS IŠMOKĖJIMAS

Klientui sutikus su paskolos sąlygomis, paskolų specialistas paruošia visus reikalingus dokumentus sutarties pasirašymui ir suderina susitikimo laiką. Mes taip pat raginame klientus pasinaudoti elektroninio parašo privalumais. Paprastai finansavimas klientui yra pervedamas per vieną darbo dieną nuo sutarties pasirašymo. Tačiau, jei finansavimas yra teikiamas kartu su kitais investuotojais (pavyzdžiui, per mūsų sutelktinio finansavimo platformą), terminas gali būti ilgesnis – paprastai nuo 1 iki 3 mėnesių.

individualus požiūris

Mes siekiame ne tik pasiūlyti finansavimą, bet ir patarti klientams finansiniais bei kitais rūpimais klausimais, kad padėtume verslininkams augti ir valdyti savo verslą:
Gintaras Matuzas
Vadovas Lietuvoje
LINA VERTELYTĖ
Specialistė,
verslo finansavimas
LUKAS GALKUS
Specialistas,
verslo finansavimas
+370 6168 0880