Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika

VERSLO KREDITO LINIJA
NENUMATYTOMS IŠLAIDOMS

Kredito linija iki 10,000 EUR leidžia apsidrausti nuo situacijų, kuomet atsiranda nenumatytų išlaidų.

APIE PRODUKTĄ

Kredito linija skirta greitai padengti lėšų trūkumą įmonėje. Vienas iš atvejų, kurio metu produktu pasinaudoja mūsų klientai, yra nenumatyta situacija mėnesio pabaigoje, kuomet reikia išmokėti atlyginimus, tačiau vėluoja apmokėjimas iš didesnio kliento. Klientai, pasirašę kredito linijos sutartį, gali per vieną darbo dieną nuo prašymo gauti reikiamą finansavimą. Lėšos turi būti grąžinamos per mėnesį, priklausomai nuo įmonės galimybių. Kredito linija tarnauja kaip draudimas nenumatytiems atvejams. Pavyzdžiai, kada šis finansavimas tinkamas:
  • Vėluoja mokėjimas iš didesnio kliento
  • Atsirado nenumatytų išlaidų, tokių kaip remontas
  • Mokesčių skolos skubus apmokėjimas siekiant dalyvauti viešajame pirkime

PAGRINDINĖS SĄLYGOS

Pagrindinės šio finansavimo produkto sąlygos:
Finansavimo suma Iki 10,000 EUR
Terminas 1 metai
Permoka Metinė paskolos permoka nuo 8%*
Paskolos grąžinimas Per 1 mėnesį nuo išmokėjimo
Vertinami dokumentai Balansas ir banko sąskaitos išrašas
Mokesčiai Pagal kainoraštį
* Mažiausia paskolos kaina taikoma įmonėms, turinčioms aukščiausią kredito reitingą bei stabilius pajamų srautus. Vidutinė paskolos permoka klientams – 14% (2016 gruodžio 31 d. duomenimis). Paskolos permoka lygi mokėjimų sumai dalijamai iš paskolos sumos. Vidutinės metinės palūkanos (2016 gruodžio 31 d. duomenimis) 24%.

Dažnai užduodami klausimai

Kokiam laikotarpiui pasirašoma kredito linijos sutartis?

Kredito linijos sutartis sudarome 1 metams. Po šio termino pakartotinai įvertiname kliento finansines ataskaitas ir mokėjimų istoriją. Pagal tai priimamas sprendimas dėl kredito linijos termino pratęsimo. Jei yra reikalingas ilgesnio termino finansavimas patariame kreiptis dėl paskolos verslui, kurios grąžinimo terminas iki 5 metų.

Kiek kainuoja kredito linijos gavimas ir naudojimas?

Paraiškos vertinimas atliekamas nemokamai. Pasirašant kredito linijos sutartį taikomas vienkartinis išdavimo mokestis pagal kainoraštį. Priešingai nei komerciniai bankai, Capitalia neapmokestina nepanaudotos kredito linijos sumos jokiais mokesčiais. Palūkanos skaičiuojamos nuo faktiškai panaudotos kredito linijos sumos.

Kaip nustatomos kredito linijos palūkanos?

Kredito linijos palūkanų norma nustatoma kiekvienam klientui individualiai. Mums yra svarbu suprasti kiekvieno kliento veiklą ir įgyti pasitikėjimą, kad įmonė galės padengti savo įsipareigojimus. Todėl grįžtantys klientai gauna geresnes finansavimo sąlygas. Palūkanų normą nulemia vykdomos veiklos trukmė, sritis, finansinė būklė ir daugiau nei 50 kitų rodiklių, kuriuos įvertiname priimdami finansavimo sprendimą.

Ką daryti, jei reikalinga didesnė finansavimo suma?

Tokiu atveju siūlome klientams Verslo paskolą (paskolos verslui suma iki 100,000 EUR), POS kreditą arba Sąskaitų pardavimo produktus. Daugiau naudingos informacijos apie verslo finansavimo alternatyvas skaitykite mūsų Naujienų skiltyje.

Kaip pateikti rekomendacijas bei skundus?

Mes džiaugiamės priimdami bet kokius Jūsų pasiūlymus, o taip pat atidžiai vertiname ir Jūsų atsiliepimus apie mūsų teikiamas paslaugas. Visas rekomendacijas ir atsiliepimus prašome pateikti el. pašto adresu atsiliepimai@capitalia.lt arba skambinti telefonu. Visi atsiliepimai yra peržiūrimi ir išsprendžiami ne ilgiau kaip per 7 dienas.

KLIENTŲ PAVYZDŽIAI

Modus Populi

Vyriškų ir moteriškų drabužių parduotuvę TOP Outlet valdanti įmonė papildė prekių asortimentą ir laiku pasiruošė artėjančiam sezonui.

Robert Kalinkin

Mados namai Robert Kalinkin sėkmingai pasinaudojo verslo finansavimu kuriant naują drabužių bei aksesuarų kolekciją.

Borus

Sparčiai plečiant transportavimo veiklą įmonė, pasinaudojusi sąskaitų finansavimu, stabilizavo pinigų srautus ir sėkmingai didina apyvartą.

Loftas

Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa įvairiausi renginiai, o pasinaudojus papildomu finansavimu pavyko išplėsti erdves ir talpinti daugiau svečių.

Bukowski

Plėtodami sėkmingą veiklą BUKOWSKI komanda atidarė jau trečią barą Lietuvoje.

Perku vaikui

Ruošiantis artėjančiam sezonui įmonė užsakė reikiamą prekių atsargų kiekį ir buvo pilnai pasiruošę prekybai.

Make up store

MAKE UP STORE komanda sėkmingai plečia kosmetikos priemonių pardavimo ir makiažo paslaugų veiklą. Atidaro jau trečią parduotuvę Lietuvoje.

Rekso gydykla

Profesionali ir puikiai vertinama veterinarijos klinika Vilniuje veiklą sėkmingai plečia įsigydama papildomas patalpas.

​Enola

Kreipėsi dėl finansavimo siekdami aprūpinti chemijos laboratorijas reikalingomis priemonėmis ir tęsti išskirtinės paslaugos teikimą.
+370 6168 0880