Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika

SPECIALIZUOTA PASKOLA
ŽEMĖS ŪKIO ĮMONĖMS

Sezoninis finansavimas žemės ūkio įmonėms. Paskolos grąžinimas pritaikomas pagal gaunamas pajamas iš derliaus ar ES paramos išmokų.

APIE PRODUKTĄ

Kreditas žemės ūkio įmonėms – tai mūsų naujausias produktas, sukurtas remiantis ilgalaike bendradarbiavimo patirtimi su klientais iš žemės ūkio sektoriaus. Mes suprantame, jog žemės ūkyje stipriai jaučiamas sezoniškumas ir verslas dažnai priklauso nuo subsidijų išmokėjimo. Todėl, paskolos grąžinimas pritaikomas pagal derlių ar subsidijų gavimą. Pavyzdžiai, kada šis finansavimas tinkamas:
  • Gauti nuolaidą perkant trąšas ar sėklas didesniu kiekiu
  • Padidinti dirbamos žemės plotą
  • Nusipirkti papildomos agrotechnikos
  • Įgyvendinti nenumatytus remonto darbus ūkyje

PAGRINDINĖS SĄLYGOS

Pagrindinės šio finansavimo produkto sąlygos:
Paskolos suma Finansavimas iki 100,000 EUR
Terminas Lankstus terminas nuo 3 iki 12 mėnesių
Kaina Metinė paskolos permoka nuo 8%*
Paskolos grąžinimas Termino pabaigoje
Užstatas Įprastai iki 25,000 EUR suteikiama be įkeičiamo turto
Vertinami dokumentai Metinė pajamų deklaracija (arba balansas) ir banko išrašai
Mokesčiai Pagal kainoraštį
* Mažiausia paskolos kaina taikoma įmonėms, turinčioms aukščiausią kredito reitingą bei stabilius pajamų srautus. Vidutinė paskolos permoka klientams – 14% (2016 gruodžio 31 d. duomenimis). Paskolos permoka lygi mokėjimų sumai dalijamai iš paskolos sumos. Vidutinės metinės palūkanos (2016 gruodžio 31 d. duomenimis) 24%.

Dažnai užduodami klausimai

Kam yra tinkamas Capitalia kreditas žemės ūkio įmonėms?

Capitalia kreditas žemės ūkio įmonėms yra trumpo arba vidutinio laikotarpio finansavimas, kuris gali būti panaudotas apyvartinėms lėšoms arba investicijoms. Mūsų kreditas žemės ūkio įmonėms yra specialiai pritaikytas įmonėms, dirbančioms žemės ūkio sektoriuje ir yra labiau prieinamas nei komercinių bankų paskolos.

Kodėl rinktis mūsų paskolas?

Mūsų paskola yra moderni alternatyva bankų finansavimui, kuris dažnai būna lėtas ir biurokratiškas. Be to, mūsų paskola yra puikus finansavimo šaltinis, kai pinigų reikia gana greitai. Mūsų procedūros ir prašomi dokumentai pritaikyti taip, kad klientui būtų kuo paprasčiau gauti verslo finansavimą. Capitalia teikia kreditus įmonėms veikiančioms visuose sektoriuose.

Ar Capitalia kredito vertinimas mokamas?

Ne, kredito vertinimas yra nemokamas, ir mes dengiame visas savo išlaidas susijusias su vertinimo procesu. Tik priėmus teigiamą sprendimą pasirašyti paskolos sutartį klientas yra apmokestinamas vienkartiniu paskolos išdavimo mokesčiu ir turi padengti notaro išlaidas susijusias su užstato registravimu (jei reikalinga) pagal mūsų kainoraštį.

Kokia palūkanų norma taikoma paskolai?

Palūkanų norma kiekvienam klientui nustatoma individualiai. Mūsų sukurta vertinimo sistema įvertina kliento kreditingumą pasitelkdama daugiau nei 50 skirtingų kriterijų. Klientams, kurie mėnesinius mokėjimus atlieka laiku, visada pasiūlome palūkanų normos mažinimą likusiam paskolos laikotarpiui. Taip pat, palūkanų norma yra mažesnė grįžtantiems klientams.

Koks gali būti ilgiausias kredito žemės ūkio įmonėms terminas?

Kreditas žemės ūkio įmonėms teikiamas iki 1 metų. Nepaisant paskolos termino, klientas visuomet turi galimybę paskolą gražinti anksčiau laiko be papildomų mokesčių. Tuo atveju, jei finansavimas reikalingas ilgesniam nei 1 metų terminui, kviečiame susipažinti su mūsų investicijos ar paskolos produktais.

KLIENTŲ PAVYZDŽIAI

Modus Populi

Vyriškų ir moteriškų drabužių parduotuvę TOP Outlet valdanti įmonė papildė prekių asortimentą ir laiku pasiruošė artėjančiam sezonui.

Robert Kalinkin

Mados namai Robert Kalinkin sėkmingai pasinaudojo verslo finansavimu kuriant naują drabužių bei aksesuarų kolekciją.

Borus

Sparčiai plečiant transportavimo veiklą įmonė, pasinaudojusi sąskaitų finansavimu, stabilizavo pinigų srautus ir sėkmingai didina apyvartą.

Loftas

Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa įvairiausi renginiai, o pasinaudojus papildomu finansavimu pavyko išplėsti erdves ir talpinti daugiau svečių.

Bukowski

Plėtodami sėkmingą veiklą BUKOWSKI komanda atidarė jau trečią barą Lietuvoje.

Perku vaikui

Ruošiantis artėjančiam sezonui įmonė užsakė reikiamą prekių atsargų kiekį ir buvo pilnai pasiruošę prekybai.

Make up store

MAKE UP STORE komanda sėkmingai plečia kosmetikos priemonių pardavimo ir makiažo paslaugų veiklą. Atidaro jau trečią parduotuvę Lietuvoje.

Rekso gydykla

Profesionali ir puikiai vertinama veterinarijos klinika Vilniuje veiklą sėkmingai plečia įsigydama papildomas patalpas.

​Enola

Kreipėsi dėl finansavimo siekdami aprūpinti chemijos laboratorijas reikalingomis priemonėmis ir tęsti išskirtinės paslaugos teikimą.
+370 6168 0880