Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika

RIZIKOS KAPITALAS
SPARČIAM VERSLO AUGIMUI

Ilgalaikis verslo finansavimas iki 10,000,000 EUR investicijoms, įsigijimams ir kitoms augimo galimybėms.
IŠNAUDOKITE SAVO VERSLO GALIMYBES
KREIPTIS DĖL FINANSAVIMO

APIE PRODUKTĄ

Rizikos kapitalo ir verslo angelų investicijos tinka įmonėms, kurios nori sparčiai auginti savo verslą. Tokios investicijos į bendrovės akcinį kapitalą leidžia pritraukti ir papildomą bankų finansavimą, o taip pat ir valstybės paramos subsidijas, kurios kartu užtikrina svarbią kapitalo bazę verslui realizuoti dideles ambicijas. Rizikos kapitalo suteikimo procesas yra ilgesnis lyginant su kitais Capitalia finansavimo produktais, ir gali trukti 1-3 mėnesius. Finansavimas suteikiamas remiantis išsamia istorinių bei einamųjų finansinių rodiklių analize ir pinigų srautų prognozėmis. Tokio tipo projektus mes dažniausiai finansuojame kartu pritraukdami ir kitus investuotojus per mūsų tarpusavio skolinimosi platformą CAPITALIA.COM. Žemiau pateikiame pavyzdžius, kada šis finansavimas tinkamas:
  • Norint plėsti gamybos patalpas, įsigyti papildomos įrangos
  • Norint išpirkti dalį įmonės iš kitų akcininkų
  • Pradedant gaminti naują produktą
  • Plečiantis ar pradedant veiklą eksporto rinkose

PAGRINDINĖS SĄLYGOS

Pagrindinės šio finansavimo produkto sąlygos:
Finansavimo suma Nuo 50,000 iki 10,000,000 EUR
Terminas Paprastai nuo 3 iki 5 metų
Akcijų dalis įmonėje Paprastai nuo 10 iki 49%
Paskolos grąžinimas Verslo pardavimas kartu su steigėjais
Vertinami dokumentai Individualiai kiekvienam atvejui
Mokesčiai Pagal Kainoraštį

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

KAS YRA RIZIKOS KAPITALAS?

Rizikos kapitalas - tai investicijos į bendrovės akcinį kapitalą. Tokios investicijos neturi fiksuotos palūkanų normos, tačiau investuotojai gauna pelną parduodant įmonės akcijas ateityje. Siekiant prisidėti ir palengvinti įmonės vertės augimą, rizikos kapitalo investuotojai aktyviai dalinasi turimais kontaktais, patarimais ir kitais ištekliais. Paprastai rizikos kapitalo fondai nori parduoti savo investicijas per 3-5 metus nuo investavimo datos.

KAS YRA VERSLO ANGELŲ FINANSAVIMAS?

Verslo angelas yra privatus asmuo, teikiantis finansavimą bendrovei už nuosavo kapitalo dalį versle. Tokie privatūs investuotojai paprastai investuoja iki 50,000 EUR ir įsitraukia į palyginti ankstyvą įmonės vystymosi etapą. Capitalia teikia verslo angelų finansavimą kartu su patikimais ir profesionaliais privačiais investuotojais, kurie po investavimo nori aktyviai dalyvauti įmonės vystyme, padėti jai augti. Papildomą informaciją apie verslo angelus ir rizikos kapitalą bei praktinius pasiūlymus dėl tokio finansavimo pritraukimo rasite mūsų paruoštoje alternatyvaus finansavimo prezentacijoje.

AR RIZIKOS KAPITALAS GALI PAKEISTI BANKO FINANSAVIMĄ?

Rizikos kapitalas ir verslo angelų finansavimas nepakeičia, bet papildo bankų finansavimo produktus. Dažnai investavimas iš rizikos kapitalo fondo yra esminis veiksnys, įtikinantis banką teikti paskolas verslui ir pagerinti tokio finansavimo sąlygas. Be to, rizikos kapitalas tinka įmonėms, kurios dar nėra pelningos ir todėl dažnai neatitinka banko keliamų reikalavimų.

KIEK LAIKO UŽSTRUNKA RIZIKOS KAPITALO GAVIMAS?

Rizikos kapitalo investicijų teikimo procese Capitalia nori ne tik išanalizuoti bendrovės finansus, bet ir susipažinti su vadovais, suprasti ateities strategiją ir rinką, kurioje veikia verslas. Todėl rizikos kapitalo finansavimo vertinimo procedūra gali užtrukti iki 3 mėnesių. Tais atvejais, kai verslo finansavimas reikalingas greičiau, rekomenduojame pasinaudoti kitais Capitalia finansavimo produktais.

AR NAUJAI ĮSTEIGTOS ĮMONĖS GALI GAUTI RIZIKOS KAPITALO FINANSAVIMĄ?

Deja, ne. Rizikos kapitalas tinka įmonėms, kurios turi veiklos istoriją ir gauna pajamas iš klientų. Įmonės, turinčios verslo idėją ar esančios ankstyvoje vystymosi stadijoje, gali kreiptis dėl įvairių valstybės finansuojamų subsidijų ir paramos priemonių.

KLIENTŲ PAVYZDŽIAI

Modus Populi

Vyriškų ir moteriškų drabužių parduotuvę TOP Outlet valdanti įmonė papildė prekių asortimentą ir laiku pasiruošė artėjančiam sezonui.

Robert Kalinkin

Mados namai Robert Kalinkin sėkmingai pasinaudojo verslo finansavimu kuriant naują drabužių bei aksesuarų kolekciją.

Borus

Sparčiai plečiant transportavimo veiklą įmonė, pasinaudojusi sąskaitų finansavimu, stabilizavo pinigų srautus ir sėkmingai didina apyvartą.

Loftas

Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa įvairiausi renginiai, o pasinaudojus papildomu finansavimu pavyko išplėsti erdves ir talpinti daugiau svečių.

Bukowski

Plėtodami sėkmingą veiklą BUKOWSKI komanda atidarė jau trečią barą Lietuvoje.

Perku vaikui

Ruošiantis artėjančiam sezonui įmonė užsakė reikiamą prekių atsargų kiekį ir buvo pilnai pasiruošę prekybai.

Make up store

MAKE UP STORE komanda sėkmingai plečia kosmetikos priemonių pardavimo ir makiažo paslaugų veiklą. Atidaro jau trečią parduotuvę Lietuvoje.

Rekso gydykla

Profesionali ir puikiai vertinama veterinarijos klinika Vilniuje veiklą sėkmingai plečia įsigydama papildomas patalpas.

​Enola

Kreipėsi dėl finansavimo siekdami aprūpinti chemijos laboratorijas reikalingomis priemonėmis ir tęsti išskirtinės paslaugos teikimą.
+370 6168 0880