Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika

TAPKITE CAPITALIA PARTNERIU

Bendradarbiaudami su Capitalia galite gauti papildomų pajamų, o taip pat pasiūlyti savo klientams papildomas finansines paslaugas.

TRYS PARTNERYSTĖS PROGRAMOS

INDIVIDUALIAI PRITAIKOMOS PARTNERYSTĖS GALIMYBĖS

STRATEGINIS PARTNERIS

Integruoti Capitalia finansavimą į savo produktų ir paslaugų asortimentą
Skaityti plačiau

KONSULTACINIS PARTNERIS

Konsultuoti savo klientus apie Capitalia finansavimą
Skaityti plačiau

INTERNETO
PARTNERIS

Nukreipti klientus į Capitalia, kuriems reikalingas skubus finansavimas
Skaityti plačiau

STRATEGINIS PARTNERIS

Integruoti Capitalia finansavimą į savo produktų ir paslaugų asortimentą. Ši partnerystės programa yra tinkama visiems, kurie dirba su smulkaus verslo sektoriumi. Kartu sukurdami bendrus technologinius ir reklamos sprendimus mes galime pasiūlyti jūsų klientams lengvai pasiekiamą finansavimą. Be to, bendradarbiaudami su Capitalia galite užtikrinti, jog jūsų klientai turės reikiamus finansinius išteklius jūsų paslaugų ar produktų įsigijimui.

BENDRADARBIAVIMO MODELIS

Citadele bankas suteikia reikiamą techninę dalį POS kredito įgyvendinimui, o to rezultate su Capitalia pagalba plečia savo aptarnaujamų banko kortelių atsiskaitymo aparatų tinklą Lietuvoje.

KONSULTACINIS PARTNERIS

Informuoti ir rekomenduoti Capitalia finansavimą savo klientams. Ši bendradarbiavimo rūšis puikiai tinka apskaitos, finansinių konsultacijų ir kitoms įmonėms, kurios kasdien aptarnauja smulkų verslą. Capitalia apmoko Jūsų darbuotojus apie esamas finansavimo priemones, o taip pat suteikia ir reklaminę bei pagalbinę medžiagą.

BENDRADARBIAVIMO MODELIS

Įmonė teikia apskaitos, verslo planų ruošimo ir finansinių konsultacijų paslaugas įmonėms Panevėžio regione. Bendradarbiaujant su Capitalia, ji gali pasiūlyti savo klientams platesnį paslaugų asortimentą.

INTERNETINIS PARTNERIS

Persiųskite savo svetainės lankytojus ar klientus į Capitalia ir gaukite tarpininkavimo komisinius. Bendradarbiavimas puikiai tinka svetainėms, kurių tikslinė auditorija yra verslas, o taip pat svetainės, kurios ieško būdų gauti papildomų lėšų iš lankytojų srauto.

BENDRADARBIAVIMO MODELIS

Įmonė teikia įvairias pinigų pervedimo, valiutos keitimo ir kitas naudingas su pinigais susijusias paslaugas tiek privatiems žmonėms, tiek ir verslui. Patalpinusi informaciją apie galimybę verslui skolintis iš Capitalia, įmonė gauna papildomas pajamas iš komisinių.
KREIPKITĖS DĖL BENDRADARBIAVIMO SU CAPITALIA
Kreiptis dėl partnerystės
+370 6168 0880