Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika

Mūsų komanda

Turėdama patirtį rizikos kapitalo, komercinių bei investicinių bankų srityse, mūsų komanda yra pasiruošusi suteikti pagalbą verslui ne tik finansavimo klausimais.

GINTARAS MATUZAS

Vadovas Lietuvoje
Daugiau nei šešių metų patirtis alternatyvaus finansavimo smulkiam ir vidutiniam verslui srityje. Daugiau nei dviejų metų patirtis vartojimo kreditų ir eksporto konsultacijų bei rinkos tyrimų srityse Išsilavinimas - Stokholmo Aukštoji Ekonomikos mokykla Rygoje (BSc)
Koks Jūsų mėgstamiausias smulkus verslas? Amber CrossFit sporto salė, kurios savininkas taip pat yra ir treneris. Gera nuotaika ir energija visai dienai garantuota.

LINA VERTELYTĖ

Specialistė, verslo finansavimas
Patirtis įgyta finansų srityje dirbant su nekilnojamojo turto investiciniais fondais, alternatyviu finansavimu smulkiam ir vidutiniam verslui. Išsilavinimas – Hulo Universitetas, Didžioji Britanija (BSc), Inha Universitetas, Pietų Korėja.
Koks Jūsų mėgstamiausias smulkus verslas? Vienas iš favoritų yra Moustache butikas, įsikūręs Vilniaus senamiestyje. Jaunų dizainerių kūriniai žavi savo originalumu ir kokybe.

LUKAS GALKUS

Specialistas, verslo finansavimas
Prie Capitalia komandos prisijungė paskutiniais studijų metais. Prieš tai patirtis įgyta eksporto konsultacijų ir rinkos tyrimų srityje. Išsilavinimas - Stokholmo Aukštoji Ekonomikos mokykla Rygoje (BSc).
Koks Jūsų mėgstamiausias smulkus verslas? Kavos baras Crooked Nose & Coffee Stories. Kiekvienas rytas tampa geresnis su šviežiai skrudintos kavos puodeliu.
+370 6168 0880