MES NAUDOJAME SLAPUKUS​

Mūsų specialistai

Mūsų komanda yra pasiruošusi suteikti pagalbą smulkiam ir vidutiniam verslui ne tik finansavimo klausimais.

GINTARAS MATUZAS

Vadovas Lietuvoje
Daugiau nei 5 metų patirtis smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo sektoriuje. Daugiau nei dviejų metų patirtis vartojimo kreditų srityje, o taip pat ir eksporto konsultacijų bei rinkos tyrimų patirtis. Išsilavinimas - Stokholmo Aukštoji Ekonomikos mokykla Rygoje (BSc)
Koks Jūsų mėgstamiausias smulkus verslas? Amber CrossFit sporto salė, kurios savininkas taip pat yra ir pagrindinis treneris. Gera nuotaika ir energija visai dienai garantuota.

LINA VERTELYTĖ

Specialistė, verslo finansavimas
Patirtis įgyta finansų srityje dirbant su nekilnojamojo turto investiciniais fondais. Išsilavinimas – Hulo Universitetas, Didžioji Britanija (BSc), Inha Universitetas, Pietų Korėja.
Koks Jūsų mėgstamiausias smulkus verslas? Vienas iš mano favoritų yra butikas, įsikūręs Vilniaus senamiestyje. Autentiški jaunų dizainerių kūriniai visuomet sužavi savo išskirtinumu bei kokybe.

LUKAS GALKUS

Specialistas, verslo finansavimas
Prie Capitalia komandos prisijungė paskutiniais studijų metais. Prieš tai patirtis įgyta draudimo rinkoje bei eksporto konsultacijų ir rinkos tyrimų srityje. Išsilavinimas - Stokholmo Aukštoji Ekonomikos mokykla Rygoje (BSc), ISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas.
Koks Jūsų mėgstamiausias smulkus verslas? Šalia namų įsikūręs kavos baras. Kiekvienas rytas tampa geresnis su šviežiai skrudintos kavos puodeliu.
+370 6168 0880