Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Tęsdami naršymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika

FINANSAVIMO ĮMONĖ CAPITALIA

Atstovaujama NASDAQ Baltic biržoje, yra pirmaujanti smulkaus verslo finansuotoja Baltijos šalyse.
Visą dėmesį skiriame mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, todėl galime teikti prieinamą finansavimą, kuris papildo bankų teikiamas paskolas ar valstybės skiriamą paramą. Nuo Capitalia veiklos pradžios 2007 metais jau esame finansavę daugiau kaip 1000 įmonių ir konsultavę virš 100 įmonių įvairiais finansiniais klausimais. Tarp mūsų klientų yra puikiai žinomų įmonių, tokių kaip Loftas, Robert Kalinkin, Bliss by Violeta ir kt.
 • 2007
  Pradedame veiklą siekdami pasiūlyti alternatyvų finansavimą įmonėms Latvijoje.
 • 2011
  Pradedame siūlyti prieinamą ir patogų finansavimą smulkiam verslui Lietuvoje.
 • 2013
  Rinkai pristatome revoliucinį finansavimo produktą prekybos įmonėms – POS kreditą.
 • 2014
  Mūsų obligacijos yra paskelbiamos NASDAQ Baltic vertybinių popierių biržoje.
 • 2016
  Pradedame veiklą Estijoje. Plečiame bendradarbiavimą su Mintos tarpusavio skolinimosi platforma.
Capitalia siekia būti paprastu, prieinamu ir moderniu finansavimo šaltiniu. Džiaugiamės galėdami pasidalinti patirtimi, pasiūlymais ir kontaktais situacijose, kai finansavimo suteikti negalime. Mes suprantame, kad verslo plėtrai reikalingas ne tik finansavimas, bet ir patarimai, informacija bei naudingi įrankiai kasdieniam verslo valdymui. Siekdami padėti ir šioje srityje, mes sukūrėme ir nuolat atnaujiname Įrankių verslo valdymui skiltį, kurioje rasite modelius, šablonus, tyrimus ir kt.
Mes taip pat siekiame būti atsakingu partneriu formuojant Baltijos šalių finansinę ekosistemą. Esame vieni iš Stokholmo Ekonomikos Aukštosios mokyklos Rygoje mentorių klubo steigėjų ir dažnai dalyvaujame seminaruose apie investicijas, finansinę analizę bei verslo pirkimą ir pardavimą. Mes padėjome įkurti Latvijos Verslo Angelų tinklą bei aktyviai dalyvavome kuriant Latvijos Rizikos Kapitalo asociaciją. Nuo 2009 iki 2012 m. Capitalia valdė 9 mln. EUR dydžio rizikos kapitalo fondą Otrajā Eko Fondā, kurio investicijų grąža buvo viena geriausių Latvijos rizikos kapitalo istorijoje.
Mūsų vadovybė yra įsikūrusi Rygoje. Lietuvoje ir Estijoje veikia filialai UAB Capitalia Finance ir OU Capitalia Finance.
+370 6168 0880